Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha megkérem a tetoválót a...

Ha megkérem a tetoválót a vízvonalat is kitetoválja?

Figyelt kérdés
Na, szóval az a helyzet, hogy szeretem a tusvonalat, és ha megkérek valakit, hogy húzza ki a szemem jól is áll. Nekem viszont sehogy se áll kézre, ezért is gondolkodom azon komolyan, hogy kitetováltatom. Persze csak felül. Az pedig ugye úgy lenne ideális, hogy akkor a felső vízvonal is fekete. De egyszerűen nem tudom, hogy ha megkérem a kozmetikust (és persze pénzt is rádobok), akkor azt is kitetoválja-e, vagy azt kizárt. Valakinek van tapasztalata?

2020. szept. 16. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
Azt ugye tudod, hogy azt már végképp nem távolítja el onnét semmi? Az, meg hogy vállalja vagy sem csak úgy derül ki ha megkérded, mert teljesen véletlenszerű ki vállalja és ki nem.
2020. szept. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, de ki vannak találva olyan erős alapozók amik kimondottan a tetoválás elrejtésére vannak ott. Plusz manapság szerintem biztos nem bánom meg, mert már nem 20 évvel ezelőtt van, hogy borzalommal a szememen jöhessek ki, mint azok a rémes kitetovált vonalszemöldökök amik egyes nőkön még virítanak.
2020. szept. 18. 23:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!