Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetováló gép milyen legyen?

Első tetováló gép milyen legyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy barátomnak ajándékba tetoválógépet vásárolni. (Lehetőleg készletben, hogy festék/gyakorló festék, festék edény, gyakorló bőr stb. legyen benne.


Márkákat, linkeket, bármit szívesen fogadok.


Leginkább tapasztalat alapján szeretnék tanácsot ugyanis én is képes vagyok szimplán rákeresni és rányomni az elsőre.


Előre is köszönöm a válaszokat.



ápr. 17. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Ne vegyél neki.


Egy tényleg jó gép nagyon drága. Még egy profinak is hosszú végiggondolás, hogy ahhoz a stílushoz amit csinál, milyet válasszon.

Csak mert én tudok tetoválni egy bizonyos géppel, az nem jelenti azt, hogy a kollégámnak is az lesz jó.



Az első gépet amit vettem, 3 hónapig használtam, alig alig, aztán rájöttem, hogy nem nekem való, és vettem másmilyet.



Vegyél valami egyéb festeni, rajzolni való dologot, portfóliót amibe berakhatja a rajzait ha menne stúdiókba megmutatni.



Ha valaki otthon barmol, az kb biztos, hogy kizáró ok minden normális helyen, mert otthon nem fog tudni rendesen sterilizálni. Ez meg ugye hanyagság, rossz jel, ha valaki inasnak állna.



Márpedig úgy jár a legjobban, ha van egy jó stúdió, ahova felveszik, és ott megtanítják neki a szakmát, és adnak neki klienseket.



Ez egy bizalmi szakma, ha valaki barmol, annak híre megy, és később is problémák lesznek.

ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyilván nem embereken gyakorolna a géppel. Plusz nem szeretné egyenlőre az egész életét feltenni erre, most megy egyetemre amellett nem lenne ideje szalonba járni, hogy valaki ott is tanítsa.


Két szalonban jártam eddig vele, ahol körbekérdezett erről. Ott mondták neki, hogy ebben az esetben vegyen egy gépet, gyakoroljon narancson, gyakorló bőrön, disznóbőrön.


Plusz a kérdés az volt MILYEN gépet ajánlanátok kezdőnek (mivel kezdő, nincs szüksége profi gépre nyilván, valamint nem aksis gépet szeretnék neki vásárolni) nem pedig az hogy VEGYEK-E egyáltalán.

ápr. 17. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Jó, és milyen stílusban?



Valami bika gép kell, amivel tud vastag vonalat húzni, vagy finom, pepecs munkákat akar csinálni?


Narancson kb annyit tanulsz meg, hogy jé remeg a gép, és így is tudsz egyenesen rajzolni.


Ehhez egy elektromos fogkeféhez kötött golyóstoll is elég

ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig ez egy olyan szakma, hogy kb 5 évig semmi élete nem lesz mellette. Heti 6-7 nap meló.



Mit tanul az egyetemen? Ha rajzol, fest, miket szokott?

ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!