Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Állatos tetkók lányoknak?

Állatos tetkók lányoknak?

Figyelt kérdés

Milyen állatos, nem vastag, körvonalas tetkók vannak lányoknak?

Emlék kéne a kutyámról majd későbbre.

tappancsot nem szeretnék. olyasmire gondoltam, amin egy kutya és egy lány van, de lehet, hogy az béna.



2020. okt. 16. 21:19
 1/10 anonim válasza:
0%
Nagyon gáz, felejtsd el
2020. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a tetkót vagy a kutya+lány párost?
2020. okt. 16. 22:00
 3/10 anonim válasza:
45%
Kutya+lány
2020. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ne hallgass már másokra! A Te kutyusod és a Te emléked lesz ez a tetoválás ha elkészül, nem másé. Egyáltalán nem gáz, a lány+kutyus se, a tappancs az tény, hogy tucatminta már, de egy sima vékony körvonalas minimal stílusú emlék tetkót én el tudok képzelni lány+kutyussal. Esetleg én még a kutyus nevét valami szép betűtípussal tudom mellé elképzelni kiegészítésként. Ha realisztikusat akarsz, akkor inkább önmagában a kutyus, magadat csak nem akarod magadra varratni.. :) egy tetováló
2020. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért túl finomra ne vedd, az nem marad meg. Ezek vékonyabb vonalasak, de azért nem fújja el õket az elsõ szél.


Nem kell ennek klisésnek lennie, egy állat portré is lehet szép, kreatív és egyedi. Ami szerintem ront rajta az a dátum, olyan temetõ hangulata lesz. Akkor már inkább valami kedves portré/illusztráció a kedvencrõl.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Természetesen ne egy az egybe másold, inkább adj a tetoválónak képet a kutyusról, rólad és egyéb elemekrõl, a kívánt stílusról.

2020. okt. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2020. okt. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a 4-enek 5-ösnek!!
2020. okt. 17. 12:43
 8/10 A kérdező kommentje:
és a 7 esnek is <3
2020. okt. 17. 12:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ezt a póló mintát csináltattam meg tetoválásnak. Csak a csajszi és a kutya "fazonja" át van alakítva olyanná amilyenek mi vagyunk.


[link]

2020. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 vagyok. Csak ugye ennek a képnek a negatívja.
2020. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!