Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy lánynak hova érdemes...

Egy lánynak hova érdemes tetoválni? A lányoknak melyik testrészükön előnyös egy tetova?

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Sehova nem érdemes, sehol nem előnyös. Ez az agymosás része, sajnos lányoknak könnyebb ezzel mosni az agyát, meg a piercing-gel. Általában úgyis oda tetetik, ahol a legelőnytelenebb és leggusztustalanabb. Pl. a nagyorrú nők előszertettel tetetik az orrukba a piercinget, ezzel még inkább felhívják rá a figyelmet.
2013. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mindenképpen olyan helyre, amit ha kell el is tudsz takarni:)
2013. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Első, te miféle agymosásról beszélsz? Kifejtenéd bővebben? Én például akkor varrattam egy tetoválást, mikor végleg lejöttem a nyugtatókról. Drogos voltam, már nem vagyok. Ez amolyan lezárás, illetve annak az emléke, ami egész életemben végig fog kísérni. Miért lennék agymosott?
2013. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
1-es. Nevezzük inkább divatmajomnak. A drog csak hab a tortán.
2013. dec. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bárhova tetováltathatsz igazából, de megvannak azok a testrészek, ahol nem igazán tartós (pl. ujjak) vagy azok ahol nagyon fáj (nyak). Mindenképpen olyan helyre érdemes, amit el tudsz takarni, mert adott munkakörökben igen nagy hátrány, ha kilátszik. Jobb félni, mint megijedni. Nekem az oldalamon lesz majd. :)
2013. dec. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. dec. 31. 10:59
 7/11 hunbula ***** válasza:

Nekem a bokámon van, könnyen el tudtam rejteni eddig mindig ha arra volt szükség. A következőt a tarkómra tervezem, szintén ilyen meggondolásból. Azonban van egy csúnya sebhely a dekoltázsomon, a kulcscsontomnál, és nagyon arra felé dől a mérleg nyelve, hogy arra is inkább rátetováltatnék - szem előtt lenne, és sokan elítélnének miatta, de inkább azt a tetkót szeretném látni, mint a sebhelyemet. :(

Szóval ilyen szempontból ne érdekeljen mások véleménye szerintem, a te testedről van szó végül is. Van, aki nem tudja elfogadni, sajnos, de neki lehet, hogy tetoválás nélkül sem tetszenél igazán, ha neki egy véleményhez ennyi elég.

2013. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Én vagyok divatmajom? :D Pont, hogy nem másoknak akartam vele tetszeni, hanem számomra hordoz jelentést. De mindegy. Tipikusan azt a szöveget nyomod, amit azok szoktak, akik divatból szidják a tetkósokat. Te divatmajom.


Kérdező:

[link]


Oda érdemes, ahol neked tetszik. Láttam már olyat akinek horgony volt a bicepszén, és nőies volt. De itt egy kép, ez megmutatja hogy nagyjából hol mennyire fáj. Remélem hasznodra válik.

2013. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Frigg ***** válasza:

Nekem a combomon van kettő. De tervezek még sokat. Az, hogy hova "érdemes".. nos, ahova te szeretnéd. Ha olyan melód van, vagy suli, akkor ezeket is vedd figyelembe.

Nekem minden testrészen tetszik a tetoválás, nőn is és férfin is egyaránt.


23/N

2013. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :) Az igaz,hogy még csak 15 éves vagyok,de majd olyan 18-25 éves koromban szeretnék majd magamra tetováltatni valamit. :)
2014. jan. 2. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!