Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányoknak tetoválás menő vagy...

Lányoknak tetoválás menő vagy csúnya?

Figyelt kérdés

Én csak az alkalomra szeretnék de nem tudom hogy szép/menő, csúnya vagy nem illik egy lányhoz a tetoválás?!

Sokan sokfélét mondtak már és nem tudom!😞



2017. dec. 6. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít, hogy ki mit mond? Nekem van, nő vagyok. Sosem kérdeztem róla mások véleményét, mivel az én dolgom. Ennyi erővel arról is megkérdezhetnék bárkit, hogy milyen színűre fessem a hajam, a körmöm, milyen farmert hordjak, kivel beszéljek, hova menjek kikapcsolódni.
2017. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az első hozzászólását.

Miért foglalkoztat téged az, hogy ki mit mond vagy gondol?

40 évesen csináltattam az alkaromra tetoválást, és messze nem érdekel, hogy mi mit gondol, menő vagy csúnya.. Nekem tetszik, és ennyi.

Ha téged az érdekel, hogy ki mit gondol, akkor ne csinálj soha semmit. Ugyanis mindig lesz aki szerint nem jó.

2017. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok


Írok én is számokat: 30 voltam, amikor az elsőt csináltattam, idén pedig én is az alkalomra varrattam egy nagy színes mintát.

35N

2017. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ma 20:26-nak

Akkor te is mindig akarsz újat mi??Én is :)

Az elsőt 40 évesen az alkaromra. a másodikat a lábszáramra 43 évesen. Most 45 éves vagyok, és agyalok a harmadik tetoválásomon..:) amit vállra- felsőkarra szeretnék..

Bevallom, nem igazán érdekelt, hogy ki mit szólt..Bár senki nem szólt meg érte.

(második vagyok 45/N)

2017. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 $$$$$ ***** válasza:

Nekem személyszerint nagyon tetszenek a tetovált lanyok szerintem nagyon szépek 😁 . Minden almom hogy egyszer egy vagány rendesen kitetovalt baratnőm legyen😂😂 . Nagyon sokat dob valakin egy tetkó . Legalább is ez az en veleményem( nekem is van tetkóm meg lesz is még) . De azt fogadd meg hogy csak azért ne varras hogy legyen tetkód. Csak szamodra fontos dolgot varras fel ,ne divat tetkót ;) .

17/F

2017. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

12 éves lány vagyok

Anyám nem engedi de azt mondja hogy ha 18 leszek azt csinálok amit akarok(ez ellentmondás)

Apa azt mondja hogy ha tudok olyan tetkót mutatni ami neki is tetszik akkor lehet(fél siker)

A kereszapukám azt mondta hogy ha18 leszek fizet nekem egyet(😄)

2017. dec. 7. 07:54
 7/15 A kérdező kommentje:
Amúgy már tutom mit szeretnék
2017. dec. 7. 07:55
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen én sem engedném meg a tetkót, pedig nekem több is van. 18 éves kor után! Addig nem. Tudod mennyit változol majd 18 éves korodig? Rengeteget. Hál istennek 12 éveseknek nem is csinálják meg.
2017. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 $$$$$ ***** válasza:
Jól gondold at mit akarsz felvarratni :) . Meg bőven van rá időd 😁 . 12 evesen amugy se csinalnak meg neked. 18 évesen mehetsz. Vagy ha elmultál 16 és van szülői engedélyed :) .
2017. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ok

Én nem most rögtön akarok hanem ha elmúltam18

Csak a koromat írtam le

2017. dec. 7. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!