Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lehet migrénem a tetoválástól?

Lol12334 kérdése:

Lehet migrénem a tetoválástól?

Figyelt kérdés
Régen kisebb koromban, ha bármilyen hajszínezőt használtam (1 kivétel) utána durva aurás migrénem volt, azt mondta az orvos az akkar kialakuló menstruációm miatt voltak (12-13 éves voltam) viszont most 18 leszek és tetkót szeretnék csináltatni, de félek, hogy a festék anyagtól migrénem lesz. Szerintetek?

2020. dec. 15. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Tetoválástól sok minden lehet, bár nem sokat beszélnek róla.
2020. dec. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
például mi?
2020. dec. 16. 00:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem hallottam ilyenről. Érdemes megkerdezni egy tetoválót hogy ő mit tud errol
2020. dec. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Én nagyon hajlamos vagyok az aurás migrénre, 12-13 éves korom körül nekem is sok volt, aztán elmúltak nagyjából egy időre. 16 éves koromtól 19 éves koromig festettem a hajam, és nem jöttek elő tőle. 20 évesen kezdődtek újra fogamzásgátló miatt. Szerintem a festék anyagának nincs köze ehhez, de aztán ki tudja, kb mindenre mondják, hogy migrént okozhat annál aki hajlamos rá.
2020. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó. Akkor valószínüleg a hormonális valtozás miatt lehett neked (?) is és

nekem is. Köszönöm

a válaszod! :D

2020. dec. 16. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
3. Ne tetoválót kérdezzenek meg erről, ő nem orvos! Például bőrgyógyászt, más orvost érdemes megkérdezni, a bőr tetoválásának milyen szövődményyei lehetnekn
2020. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

A sok itteni tetkós proli szerint a tetoválás nem hogy nem káros, hanem még kb a rákot is gyógyíccsa.

És csak gratulálni tudok hozzá hogy ezzel kezded a felnőtt létedet... Azon túl hogy meg fogod bánni, jó ha tudod csak prolik sáfárkodnak így a jövőjükkel. Miután betöltöd a 18-at annyi, de annyi normálisabb lehetőséged lenne a kiteljesedésre.

2020. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!