Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 17 éves lánynak tetoválás/pier...

17 éves lánynak tetoválás/piercing? 36/N

Figyelt kérdés
Anyukák... Nem túlzás ez egy picit? Próbálok a legjobb anyuka lenni, menő stb.. De ti meg engednétek ezt a lányotoknak? Nem tudom mit csináljak.. Engedjem vagy ne?

2020. dec. 30. 02:09
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Létci, negatív válaszok nélkül!
2020. dec. 30. 02:27
 2/52 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem piercing teljesen belefér, nekem 16 evesen volt az elso (fulembe). A tetovalast ha soknak erzed megmondhatod neki, hogy varjon amig 18 lesz
2020. dec. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
10%
Gyűlölöm a tetoválást a fiatal, hamvas lányokon. Elveszik a fiatalságul varázsa.
2020. dec. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

A piercing lényegében egy ékszer, amit ki és berakhat amikor épp kedve tartja. Jó, nem azt mondom, hogy rögtön 8 darab menjen az arcába, de 1-1 szolidabb akár arcra, akár fülbe, nyelvbe belefér. A pénztárcát se terheli meg annyira, ha csak 1 darabról van szó.

A tetoválás más tészta. Ha van rá pénze és igényes szalonba megy az ötlete pedig nem egy tucat lány tetkó (ilyenek, hogy végtelenjel, madártollacska, stay strong... stb), hanem valami egyedi, és takarható helyre megy, én aláírnám rá az engedélyt. Ugyanakkor, ha ezek nem állnak fönt, megmondanám neki, hogy várjon, míg 18 lesz, és csinálja meg nélkülem.

2020. dec. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
#Utolsó,köszönöm szépen a választ! Sokat segített! Szerintem alá írom az engedélyt mert profi tiszta szalonban akarja csináltatni, takarhato és mini tetkót akar. :)
2020. dec. 30. 05:05
 6/52 A kérdező kommentje:
És megvan rá a pénze is.
2020. dec. 30. 05:06
 7/52 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, ha segített, de azt hozzátenném, hogy tini vagyok, igaz, már nagykorú, de 4 gyerekből a 3. úgyhogy kicsinek tartanának ezekhez😅 Nekem is sok ötletem van, de még nincs pénzem és úgy voltam vele, hogy teljesen egyedül szeretném ezeket intézni majd😇

Viszont örülök, hogy van, aki még tudja ezeket beszélni a szüleivel, az enyémek furcsállják, hogy szeretem a tetkókat😂

2020. dec. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
72%
*megtudja
2020. dec. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
A piercing más, azt tényleg kilehet venni ha mégsem tetszik. Viszont a tetkót nagyon megkell gondolni, mert mint mondtad 17éves lányról van szó, és ha megbánja 2 év múlva sajnos nehéz eltüntetni.
2020. dec. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
61%
Piercing szerintem is mehet, az én kislányomnak 14 évesen szúrattuk az elsőt (csakis fülbe) azóta van még neki egy pár. A tetkót azt nem ajánlanám és nem is engedném, amíg nem nőtt fel agyilag. Csak szörnyülködöm néha, hogy tini fiúk és picsák már hogy ki vannak varrva 😱
2020. dec. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!