Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ma csináltattam orr piercinget...

Ma csináltattam orr piercinget, de lehet mégse szeretném, az egy hónapot meg kell várni a kivevéshez (amíg begyógyul), illetve ha az 1 hónap után veszem ki rögtön van esély hogy nem marad nyoma?

Figyelt kérdés

Légyszi azt ne, hogy miért kellett csinálni akkor, igazából tetszik, de ha így, hogy hamar kiveszem jobban van esély arra hogy begyógyul akkor minél hamarabb kivenném.

Mármint az 1 hónap után, ha rögtön kiveszem van esély rá hogy nem marad annyira nyoma?

Szúrva volt



2020. dec. 30. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Így is marad nyoma.
2020. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval mindegy hogy 1 hónap után vagy 1 év után veszem ki?
2020. dec. 30. 21:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy marad nyoma, minél frissebb, annál kisebb az esély. de ha marad is, akkor mi lesz? egy pici pont, amit egy tágabb pórusnak is lehet nézni
2020. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ki lehet venni az 1 hónap előtt vagy azt mindenképp meg kell várni mert elfertőződhet?
2020. dec. 30. 23:07
 6/10 ReGina... ***** válasza:
100%

Kivehet most is, csak ügyelj a higiéniára.

Miután kivetted azért még egy ideig tartsd tiszán a helyét is.

2020. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És akkor nem gyógyul rosszabbul? Szóval nem valószínűbb a fekete pötty kialakulása?
2020. dec. 31. 03:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb kiveszed, annál nagyobb eséllyel gyógyul nyom nélkül. Kiveheted akár azonnal is, de ahogy előttem írták néhány napig kezeld a helyét.
2020. dec. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

De az első azt írja mindenképp megmarad (gondolom a fekete pöttyre gondol), akár most veszem ki, akár 1 hónap múlva, utána meg azt írták (meg egyébként a piercinges helyet felhívtam, elmondtam nekik és ők is) hogy nem marad meg ha ilyen hamar kivesszük.p, mivel minél hamarabb annal kissebb az esélye.

Most melyik, megmarad ahogy az első írja, vagy 1 hónapnál valószínüleg nem fog?

2020. dec. 31. 16:11
 10/10 ReGina... ***** válasza:

Egy pici nyoma lehet megmarad ez egyénfüggő.

Viszont ha már csak logikusan gondolkodol, azért kell megvárni pl.az 1 hónapot is cseréhez (ha meg akarod tartani) mert akkor gyógyul meg.

Ha valami meggyógyult akkor az olyan marad ahogy begyógyult. Tehát ha kivárod az 1 hónapot ott lesz a lyuk, bár akkor is van rá esély hogy idővel össze húzódik és nem fog látszani.

Ha kiveszed akkor olyan mint egy friss seb, amit a tested próbál meggyógyítani, és eltüntetni úgye. Tehát össze húzza a helyét, viszont mint tudod van olyan seb aminek maradandó nyoma lesz.

Ez az amit nem tudhatunk biztosra.

Viszont minnél hamarabb veszed ki a "sebből" a gyógyulást "gátló" ékszert annál nagyobb az esély hogy a tested regenerálódik és teljesen eltünteti.


#6-os voltam ismét.

2021. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!