Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek hülyén nézne ki...

Szerintetek hülyén nézne ki férfin egy ouroboros tetoválás csukló vagy felkar körül?

Figyelt kérdés

A kérdés azoknak szól, akik nem ítélik el a tetoválásokat, mielőtt valaki jönne a "minden tetoválás hülyén néz ki" típusú válaszokkal.


Ouroboros a saját farkát megevő sárkány / kígyó. Például:

- [link]

- [link]

- [link]


2021. jan. 6. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem jól nézne ki. :D
2021. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ijesztő!
2021. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 $$$$$ ***** válasza:
100%
Nem néz ki hülyén. Ha tetszik,es van jelentese a szamodra akkor csináltasd 😁.
2021. jan. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem karon körbe hülyén néz ki mert csak egy karperecnek tűnik, nem egyből levágós hohy mit ábrázol, én megtartanám a kör formát. Alkar belső részén tökjól mutatna.
2021. jan. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nem tetszik, de ízlések és pofonok.
2021. jan. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
maga a szimbolum jo, de egyetertek a #4-essel, karon korbefuttatva nekem nagyon eroltetett. plane a csuklon.
2021. jan. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem jó nagyon! Ha neked tetszik és átgondoltad akkor hajrá! Egyébként szép jelentése van szerintem.
2021. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jól néz ki.
2021. jan. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A kettes különösen jó, de ne vidd túlzásba, elég a csuklón!

Úgy egyértelmű, kiemelt a mondanivaló. Szembetűnő marad a kör(körösség),

a vég nélküliségre, az élet állandó, megszakítás nélküli körforgására utaló szimbólum.

Erre mondják, hogy "a kevesebb több".


A kelta verzió keményebb, "férfiasabb" ábrázolás, az is tetszik, de én a kettest választanám.


És kizárólag csuklóra, "karperecként", különben nem ouroboros-tetkód lesz, hanem egy szépen kivitelezett kígyó-grafikád.


Ha nincs a környezetedben, aki fóbiás a hüllőkre, akkor oké. Az első verzió egyáltalán nem játszik. ( majd dobj ide egy képet, mit választottál végül! :)

2021. jan. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!