Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tényleg fontos egy tetkónál,...

Tényleg fontos egy tetkónál, hogy melyik irányban van?

Figyelt kérdés

Párszor összefutottam olyan kommentekkel képek alatt, hogy "hülye tetkó, fordítva van"...meg "fordítva van" és ilyenek persze angolul voltak. Tényleg ennyire zavar másokat, hogy kinek milyen irányban van a tetkója? Egyik barátom akinek van tetkója mondta, hogy "a tetkót nem magadnak csinálod, hanem másoknak" na legtöbbször én pont az ellenkezőjét hallom. Most akkor mi az igazság? :D Nekem van több tetkó ötletem de legtöbbször én mindig a karomon magam felé képzeltem el, hogy így könnyebben láthatom majd és csodálhatom, nem mindig fogok alkalmakat keresni, hogy megmutassam másoknak a tetkómat. Meg úgy nekem eléggé kényelmetlen lenne, mert ha látni akarom akkor a karomat így elkéne fordítanom egy kényelmetlen helyzetbe. De ha úgy van akkor egyszerűen tudom csodálni.

Másoknak persze lehet hülyén néz ki, hogy nekik fejjel lefelé van de annyira nem izgatna ez. De azért érdeklődöm kicsit ti hogy vagytok ezzel. Most mondok egy példát, hogy jobban értsétek pl. piros szívecske a jobb csuklón és feléd mutat, tehát másoknak ha lefele van a kar akkor fál ásznak látszik a talpa nélkül vagy hogy mondjam :D. Na erre gondolok, hogy mennyire nézik ezt vagy miért zavar másokat hogy áll más tetkója? Más is észrevette ezt a jelenséget?



2021. jan. 16. 14:25
 1/6 A kérdező kommentje:
*akkor fél ásznak látszik*
2021. jan. 16. 14:28
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te tested, te tetkód. A tetkó akkor van jó irányban, ha neked tetszik. Ha nem tetszik, akkor rossz irányba áll. Ha másoknak csináltatod a tetkód, az nem több divatolásnál, amit később valószínűleg megbánhatsz. Semmit se csinálj a testeddel más kedvéért.
2021. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Alkaron van tetoválásom, felém mutat. Mikor az indigót csinálta a tetováló, a kezembe adta kinyomtatva körbevágva a skiccet és a tükör elé állított, hogy nézzem meg, melyik irányból tetszik jobban.

Még soha senki nem tette szóvá, hogy "fejjel lefelé" van, ha valaki még nem látta és meg akarja nézni, hogy jé tetkó, akkor felemelem a karom és úgy mutatom meg. :)


De baràti körben ugyanígy van, akinek csukló felé van a minta alja, mert neki meg úgy tetszett jobban. Az se fura, azt se teszi szóvá senki.


Kar külső oldalán valószínűleg én is úgy készítettném, hogy csukló felé az allja, könyék/váll felé a teteje.


De ez csak ízlés kérdése.

2021. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Semmit se csinálj a testeddel más kedvéért.

nos ezt nem fogod eldönteni helyettem :D.

nekem úgy jó egy tetkó ahogy én elképzeltem és ha emiatt szól le valaki nem izgat..:D csupán érdekel ki mit gondol erről

2021. jan. 16. 14:48
 5/6 A kérdező kommentje:

amúgy egy sima főnix madár tetkó jelent valamit?

cska mert a neten nem találtam semmit róla

az én eltervezett tetkómon lenne egy nem túl nagy méretű főnix madár, két nagyobb méretű kiválaszott virág(amit még nem döntöttem el) és közte végig húzódna ilyen zöldes inda málna darabokkal. Tudom hogy nem passzolnak össze a dolgok meg minden de nekem annyira tetszene és sokáig is tudnám viselni. a jobb karomra terveztem a belső részre. :)

2021. jan. 16. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Én magamnak tetováltatok, de szerintem baromi hülyén néz ki pl karon ha könyöknél a feje tetejére áll minden.


Pláne pl combon, bokán ha feléd néz az olyan fura.


Persze csinálsz ami tetszik, de nekem nem esne jól vele tükörbe nézni.

2021. jan. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!