Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit rakjak inkább a tettoomra?...

Mit rakjak inkább a tettoomra? Friss fóliát vagy azt a second skin fóliát, amit mostanában felkaptak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 18:57
 1/5 $$$$$ ***** válasza:
100%
Gondolom a tetkodra gondolsz. Hat én eddig mindegyikre sima foliat tettem. És mind szépen legyogyult. Ezzel a second skin foliaval nincs tapasztalatom. De a tetoválód mit mondott ? Olyat tegyél rá amilyen ő mondott.
2021. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 $$$$$ ***** válasza:
100%
amilyet*
2021. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akihez multkor mentem volna, ő azt használ (nem mentem, mert beteg lettem), ajánlott mást maga helyett, mert ő megy más városba, viszont ez a srác rendes friss fóliát használ, de ha viszek, rak rá szívesen second skint ha azt szeretném
2021. jan. 20. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a sima fóliára esküszöm, nekem mindig sok levet eresztett a tetoválásom, így a second skin nem bírt ki egy napot sem nálam.
2021. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Second skint csak a friss tetoválásra érdemes rakni, meg ha azt lecseréled egy pár napon belül. Ha nem lett egyből az rakva rá, már ne rakj rá.
2021. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!