Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szemöldök tetoválásról vélemén...

Szemöldök tetoválásról vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan kérdéssel, kéréssel fordulok felétek, hogy van Budapesten a Kleopátra Szépségszalon és a szemöldök sminktetoválás (satiros) 20.990 Ft , igen nagyon olcsó és persze van bennem egy félsz is, de attól mert olcsó nem feltétlen rossz. Esetleg valaki járt-e már ott szemöldököt csináltatni,vagy valami vélemény esetleg? Rossz indulatú megjegyzéseket hanyagoljuk. Köszönöm

2021. febr. 3. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Uhh az baromi olcsó. Biztos hogy csak annyi nem valami nagyon nagyon kedvezményes ár? Egyébként nem ismerem őket de nincsenek fent az fb oldalán képek amiket ők csináltak esetleg vélemények?
2021. febr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg pl FB-n, hogy vannak-e kint képek a munkáikról. Ha nincs vagy nem tetszik, akkor ne vállald be!


Szerintem a normálisabb, de olcsóbb szemöldök konzultációval és korrekcióval együtt minimum 60-70 ezer ft.


Ez pl jó hely és az egyik tetováló 70-ért megcsinálja:

[link]


Semmiképp se spórolj rajta, mert az arcodon viseled. Jobb egyszer rákölteni egy nagyobb összeget és megcsináltatni normálisan, mint olcsón és utána drágán korrigálni.

2021. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
(Nekem is Nitsch Bettina csinálta, drága volt, de megérte! Nem az árat néztem, hanem a munkákat, nekem az övéi tetszettek a legjobban (mondjuk évekig spóroltam rá). Szerintem is túl olcsó ez...)
2021. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommentet, annyi hogy a korrekció például nincs az árba,de köszönöm és valószínű megfogadom.
2021. febr. 4. 00:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy megneztem az oldalukat. Hát smiktetovalasbol nem sok van fent, de az is szörnyen néz ki. Inkább ne vállald be nálu.
2021. febr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!