Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lemosható tetováló filc,...

Lemosható tetováló filc, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Most hallottam róla, és elkezdtem eljátszani a gondolattal, hogy beszereznék egyet (feketét).

Szívesen rajzolnék vele motívumot a bőrömre, kifejezetten tetszik, hogy nem tartós. Ha csak egy napig tartana, az sem zavarna.


A hennáról sokat olvastam már korábban, de több okból nem szimpatikus, így elvetettem az ötletet.


Most tudtam meg, hogy van ilyen lehetőség is, viszont magamtól nem találtam számomra elegendő infót a neten.Szóval:


-Aki már használt, annak mi a tapasztalata?

- Volt valami probléma, allergiás reakció, irritáció?

- Csúnyán kopik? Meddig tart ki kb?

- Mivel lehet lemosni? Amivel lemosható, az nem árt a bőrnek?

- Ti honnan szereztétek be, és mennyibe került? Milyen márkát javasoltok?

-Esetleg olyan probléma nem volt, hogy megfogta a színe a ruhátokat? Vagy nem érdemes pl. fehér ing esetén mondjuk alkarra rajzolni?


Köszönöm előre is a segítséget! :)



#bőr #rajzolás #tetoválás #Tetováló filc
2021. febr. 22. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Amit mi tetoválók használunk, az normál alkoholos filc, ezzel tervezzük a freehand mintákat.


Illetve vannak ezek a nagyobb méretű transzferes minták, kb mint amit gyerekként a cigirágóban kapsz, csak nagyobb.


Ezt a tollat konkrétan nem láttam méf sehol, belinkeled?

2021. febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!