Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kb milyen órabérben dolgoznak...

Kb milyen órabérben dolgoznak az ország legjobb tetoválói?

Figyelt kérdés
a nagyobb szalonokban dolgozó tetoválókra vagyok kíváncsi, az országon belül
2021. márc. 11. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
6-700 forint / óra.
2021. márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
biztos nem 6-700 forint, annyiert meg egy mekis munkas se kel fel. nem oraberben vannak, hanem mintankent kerik az arat altalaban, kisebb atlag mintak is 15-20-nal kezdodnek jobb helyeken, szoval mondjuk inkabb ennyi az ‘oraberuk’ de ertelemszeruen ebbe bele van kalkulalva pl. a rezsi, berleti dij, anyagkoltseg stb.
2021. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Budapesten belvárosi szalonban 2-3 óra közötti munkákért 50ezret fizettem. Itt sem órabérben vannak a munkák, az alap ár pici egyszerű mintákra 15 körül van, egy kicsit bonyolultabb közepes méretű 30 ezer körül, de az ennél nagyobbak arányaiban olcsóbbak. A következő tetoválásomra 5-6 órát kalkulált nekem a tetoválóm tervezéssel együtt, de elvileg 55-60 ezernél meg fog állni az ár.
2021. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!