Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a legjobb megoldás egy...

Toma9999 kérdése:

Mi a legjobb megoldás egy ilyen mitológiás tetoválásra?

Figyelt kérdés

Mivel oda vagyok a mitológiákért és a különböző korok különböző népeiért ezért van is ilyen tetoválásom. Viszont szeretnék egyet ami összeköti őket. Görög, római, skandináv, kelta...

Mi az a közös pont amit meg lehet ragadni. Azt tudom, hogy az isteneik hasonlóan működnek. Legalábbis az alapok. (A görög és a római egyértelműen) Ebből a szempontból a kelta lóg ki. Mindegyikbe van egy adott formavilág a vésetekben. A kelták egyszerű fonatai, a skandinávok szintén fonatokat használtak de különböző formavilágban, a görögök pedig a szögletesebb és párhuzamos vonalakat használtak hasonló mintákhoz. Hogy lehetne a legtöbbet kihozni a koncepcióból?



2020. aug. 19. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit fordítsd meg a folyamatot - ahelyett, hogy teljesen kész ötlettel állnál neki művészt keresni, nézd ki azt a tetoválót, akinek szereted a stílusát és akivel meg szeretnéd csináltatni és mondd el neki ugyanezt, amit leírtál. Egy jó művész simán megtervezi neked az ötleted alapján és sokkal jobb eredményt kaphatsz így.
2020. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a tetováló művésszel van gond. Gond nélkül megcsinálta. Olyantol hallottam aki csak látta.
2020. aug. 21. 18:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi rossz kérdéshez gondoltam ezt válasznak. Rendben. Keresek ilyen tetoválót. :) Az előző válsz másik tetoválásomhoz kapcsolódó kerdéshezv ment volna.
2020. aug. 21. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!