Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválás nélküli tetováló...

A tetoválás nélküli tetováló művészek nem teljesértékűek?

Figyelt kérdés

Nincsen tetoválásom , viszont elkezdtem megtanulni tetoválni és nagyon szeretem csinálni.

Viszont azt mondták nekem, hogy amíg egy darab tetoválásom sincs addig ne is várjam , hogy teljes értékű tetováló legyek.

Ez nekem kicsit olyan mint a rasszizmus csak azért , mert nem úgy nézek ki mint a tetoválók többsége akik nyakig kivannak varva ezért már ki is lennék nézve közüllük. Úgy gondolom ,hogy nem ezen múlik az adott ember érzéke tudása és tehetsége a tetoválás felé.



2021. ápr. 5. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség. Az én tetoválómnak sincs tetoválása, mert, aki olyan stílusban dolgozik, ami neki tetszik az szerinte irreális árakat kér el érte. Szóval Ő épp tetoválót keres, de sosem jutott eszembe még ilyen, hogy nem lenne teljes értékű emiatt, nem is értem. :D
2021. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%

Ez baromság. Ennyi erővel az a tanár/óvodapedagógus akinek nincs gyereke, nem teljes értékű? Az orvos aki épp nem beteg, nem teljes értékű? A fodrász aki extrém hajakat csinál de neki nem extrém a haja, nem teljes értékű?

Egy tetoválónak szerintem jóval nehezebb eldönteni hogy saját magára milyen tetkót akar, meg amúgy is lehet allergiás, lehet ekcémás vagy egyszerűen saját magán nem tud tetkót elképzelni. Nem is értem hogy jut ilyesmi egyesek eszébe.

2021. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki a kérdést.

Most fogok tetoválógépet venni (papíron gyakoroltam eddig), de nincs tetoválásom és valószínűleg nem is lesz.

És nem is szeretnék magamon gyakorolni :D


Nem hiszem amúgy h haveron kívül bárki megkérdezné a tetoválótól h van-e tetkója.

2021. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem tudok igennel vagy nemmel válaszolni..

Egyrészt fura, mert ilyen közegben ez a megszokott, és ha évekig ebben dolgozol, magával ránt az egész, viszont nem mindenki akar agyonvarrt tetkós lenni. Ismerek olyat akin egyetlen kisebb minta van mégis fantasztikus művész, viszont egy olyan embertől, akin nincs legalább egy nagyobb minta, amiért hosszabb időt kellett úgymond "szenvedni" nem lenne hiteles hallani, ha nyugtatna pl hogy kibírható a fájdalom vagy ilyesmi.

De igazából én nem ez alapján döntenék, ha tetoválót kellene választanom, sőt, számomra nem számítana.


egy eléggé kivarrt tetováló :D

2021. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!