Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szemöldök tetoválást lehet 16...

Szemöldök tetoválást lehet 16 év alatt? Szükséges hozzá szülői beleegyezés vagy lehet anélkül is?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Tetoválás az is ugyan úgy.

Ha van olyan paraszt aki megcsinálja 18 éven alulinak szülői engedély nélkül, ahhoz ne is menj.


Meg több okból se kellene ilyen fiatalon. Ez nagyon maradandó dolog. Vannak olyanok akik hennávalnszokták megcsinálni az elég tartós, ha gondolod azzal kísérletezz.

De tetoválással még ne. Ismerek olyat aki elment valakihez, mert olcsón csinálta. Kilökte a tintát, össze szedett valami fertőzést, begyulladt a szeme, a tetoválást el kell távolítani, az is piszok drága. De a gyógyszeres kezelés se olcsó.

Ráadásul még csúnya is lett. Elég drága, ha egy jobb minőségűt akarsz. De még változik az arcod valamennyit úgy is, emiatt se kellene fiatalon.

2021. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szülői beleegyezés kell hozzá.

Nekem is van szemöldöktetoválásom, és nagyon szeretem. Nekem pl leégett a szemöldököm egy része, egy ideig rajzoltam magamnak, majd pár év elteltével gondoltam megcsináltatom. Persze rendes sminktetováló szalonban! Nagyon megérte, kb senki sem veszi észre, hogy varrva van, annyira élethű. Az elején szálazott technikával van, kifelé haladva satírozott. Nagyon szép. :) Másfél évente kell kb frissíteni.

2021. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Férfi vagyok Minden szemöldök tetoválás ronda. Egy pasinak sem tetszik, akiket ismerek. Sőt, kiröhögik a csodálkozó, megy csucskos fajtákat. A szájnagyobbítással együtt a legnagyobb baromság, amit nő csináltathat magával.
2021. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 savelog válasza:
34%

Szerintem majd 18 után próbálkozz ezzel. Értem én, hogy divat meg minden, de rettentő szarokkal találkozok úton-útfélen úgy, hogy a "tulaja" szentül meg van győződve arról, hogy ez milyen szép. Én meg csodálkozok vagy röhögök ezeken, mert nem hiszem el, hogy a "tulajnak" ez tetszik. Mondom ezt úgy, hogy a 25 éves lányomnak is tetoválva van a szemöldöke, de előtte jól megnéztük kihez is megyünk, milyen munkái vannak, milyenek a visszajelzések.Nem szabad elsietni!!! Ezt nem lehet csak úgy lemosni és ha kapsz egy csodálkozó vagy háromszög szemöldököt, akkor az egy érdekes szitu lesz neked lelkileg elviselni. Én azt javaslom várj még vele, bárki bármit mond, szülővel menj ha már csináltatod és kérd ki a véleményét mindenképp hiszen ő másképp látja az egészet, vagy hennáztasd, vagy rajzoltasd magadnak először, szokjad az arcodat úgy. Azon még lehet javítani ;)

49/F

2021. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pasiként én is elmondhatom: nem egy szép a szemöldök tetkó. Van ismerősöm, akinek van. Amúgy valószínűleg nem volna csúnya az arca, de a szemöldökén megbukik szerintem az egész. Ha nem tetszik a szemöldököd, akkor szerintem van jobb lehetőséged is.
2021. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!