Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valaki járatos benne, hogy...

Csató Annamária kérdése:

Valaki járatos benne, hogy mostanában mennyibe kerülnek a tetoválások a pécsi szalonokban?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy tetkót az alkarom belső felére. Nagyjából az egész belső felét lefedné, színes lenne. (watercolor stílusú) Maga a minta nem kifejezetten bonyolult vagy részletes, inkább a színezés miatt lehet macera. Nem tudom, hogy készüljek,kis lelkemnek hozzá kellene szoknia a gondolathoz, ha jelentősebb összegről van szó.😅

Köszi előre is!



2021. ápr. 7. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd meg a kiszemelt tetoválót
2021. ápr. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális művésznél akiben bízhatsz is, 25-40 Ft közötti összegre számíts. Méret szerint vagy órabérben van az összeg megállapítása, utóbbi általában óránként 10.000,- Ft.

egy tetováló

2021. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van az 60 is normális helyen.
2021. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kiválasztottam egy szalont, a tetováló 3 alkalomra jegyzett be és 60-75 rugó közé saccolta a végét. Köszi a válaszokat :)
2021. ápr. 28. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!