Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egészségügy tetoválással?

Egészségügy tetoválással?

Figyelt kérdés

sziasztok!

most egészségügyi gimnáziumba járok és majd csecsemő ápoló szeretnék lenni

holnap megyek tetoválni, a csuklómon lesz egy tetoválás

emiatt esetleg nem vehetnek fel ápolónak vagy nincs ilyen “szabály”?

előre is köszönöm a válaszokat


2021. ápr. 13. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
99%
Nyugi, sok ápolónak van látható helyen tetkója. Viszont előfordulhat, hogy kifogsz egy olyan főnököt/HR-est, aki nem akar alkalmazni emiatt. Ha csecsemő ápolónak mennél, akkor többnyire fiatalabb korosztállyal dolgozol majd (a szülőkre gondolok), a fiatalok már elég természetesnek veszik, inkább az idősek között akadnak olyanok, akiket megbotránkoztat a tetoválás. Szükség esetén egy vastagabb karkötővel, hosszú ujjú köpennyel vagy alapozóval el is tudod fedni.
2021. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos szabad, de mondjuk alap, hogy csak olyan felületre varratunk, ami normál ruhával takarható. Kézre, nyakra nem.
2021. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jobb alkaromon 3 tetoválás a bal kezem pedig végig van tetoválva.Hozzátenném,hogy délután varratam a balra egy kb 30 cm-s mintát és éjjeles vagyok.Senkit sem érdekel a főnököm tele van tetoválva és a kolléganőimnek is van,persze messze nekem van a legtöbb.

Nyugi,felvesznek.

Üdv.Egy egészségügyi nővér.

2021. ápr. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!