Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Sok emberen láttatok már...

Sok emberen láttatok már ilyen tetoválást élőben? Szerintetek nagyon ,,tömeg”?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2021. ápr. 29. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rengeteg emberen van. Ugyanolyan tucat sablon, mint a Hope, stay strong, végtelen jel, pitypangból szálló madarak, álomcsapda és sok sok hasonlóan fantáziátlan és elcsépelt pinterestes cucc.
2021. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, nagyon tömeg. Ne varrass magadra valamit ha nincs semmi jelentése.
2021. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, én is tömegnek gondolom, pedig szép. Van esetleg ötletetek, ami ugyanezt jelenti, de nem ,,carpe diem”? Magyarul is lehet, az tetszik, amit jelent. Sokat keresgéltem de nem találtam hasonló jelentésű tetoválást. Esetleg, a here and now-ot találtam még ami hasonló jelentésű, csak más nyelven, mert szerintem angolul is tömeg.:D

Van ezekhez hasonló jelentésű tetoválás ötletetek? Sokat segítenétek vele, sokat jelent nekem egy ilyen típusú mondat/szókapcsolat vagy szó.

2021. ápr. 29. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
לחיות להיום ez héberül élj a mának.
2021. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötletet, de a más nyelvent úgy értettem, hogy olyan nyelven amit beszélek. De ha héber lennék akkor nagyon jó ötlet lenne, szép:)

Nyilván ismeretlenül senki nem tudja milyen nyelveken beszélek, de akkor maradjunk a magyarnál.:)

Bármennyi ötletet nagyon szívesen fogadok!:)

2021. ápr. 29. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Az egyik főnököm ez van az alkarján csak isten ítélkezhet felletem (only god can judge

)

2021. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem magyarul íratod? Élj a mának! Tucat lenne, de mégis más, mivel mindenki külföldiül varratja.
2021. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!