Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás vérzékenységgel?

Tetoválás vérzékenységgel?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta szeretnék tetoválást csináltatni, de sajnos kiderült, hogy enyhe VII faktor hiányom van. A pályaválasztásnál abszolút ellehetlenített attól a hivatástól amit választani szerettem volna és attól tartok, hogy a tetoválással is ez a helyzet, mert nem hinném hogy ajánlott lenne.


Viszont a kérdésem az lenne, hogy van-e olyan közületek aki akár tudatosan, akár úgy hogy nem tudta magáról hogy ilyen betegsége van és csináltatott tetoválást?

Esetleg tetoválók akik készítettek ilyen embereknek tetoválást? Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. máj. 10. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Keress inkább alternatív megoldást. Ami nem invazív technika.


Szerintem a normális tet.szalonokban aláíratnak veled olyan nyilatkozatot, hogy nincs eltitkolt betegséged. Mert ők is védik magukat.

2021. máj. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
A tetoválásnak mi köze a vérszegénységhez???
2021. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2: lécci, olvasd el mégegyszer!!! Nem vérSZEGÉNYség!!!


VÉRZÉKENYSÉG!!!

2021. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%

3.-nak.


Ahhoz is mi köze? Ha valaki annyira vérzékeny, az meg úgyis tudja magáról, mert még körmöt sem vághat.

2021. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neked az tetoválás,mert egy tetováló sem fog vállalni .
2021. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

4: nem olvastad el a kérdező nyitókérdését...???


Tudja magáról! És arra kíváncsi, hogy mások ilyen betegséggel csináltattak-e tetoválást!


Erre írtam, hogy nem szabad eltitkolni, mert bármi gebasz van, úgyis alá kellett írnia egy nyilatkozatot.

2021. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel inkább keresd fel a kezelőorvosod, ő tudni fogja.
2021. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szia!Én hemofilia carrier A-val,nyolcas faktor defektussal születtem.Nem tudtam csak sejtettem,hogy vérzékeny vagyok.Jelenleg 54% a nyolcas faktor szintem.Jelenleg rendszeresen járok hematologushoz.Nekem van egy elég nagy tetoválásom hátul derekamon.Most 33éves vagyok amikor csináltattam 18voltam.Akkor nem tudtam,hogy ez a betegsegem van.Nem volt semmi probléma a tetoválás gyógyulásával.Annyit viszont többször megjegyzett az aki csinálta a tetoválást,hogy jobban vérzek, mint ahogy mások szoktak tetoválás közben.Tegnap megkérdeztem a hematológusomat a tetoválással kapcsolatba.Azt mondta felejtsem el.A smink és a sima tetoválást is.Én örülök,hogy anno nem volt semmi probléma ,de valószínű akkor magasabb volt a faktor értékem.
2021. okt. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Még annyi,hogy a tetoválás a te döntésed.Viszont az én tanácsom az,hogy inkább felejtsd el.Mindenki máshogy reagálhat dolgokra.Nekem anno lehet csak szerencsém volt és magasabb volt a faktorom és én csak carrier vagyok,azaz hordozó.Én is jobban véreztem, mint aki egészséges, de szerencsére nem lett nagyobb baj.Megjegyzem csináltattam egy piercinget is az elég jól vérzett sajnos.Egyébként a többieknek mondom ez a betegség sokáig észrevétlen is maradhat.Egy sima vérvételből nem derül ki,hogy valaki hemofil.Ahhoz komplexebb vérvizsgálat kell.Amiből én rájöttem a hosszú elhúzodó erős menses,a tetoválás,bölcsességfog műtét után nem állt el a vérzés csak nyolc órával később(kórház lett a vége),bölcsességfog helye nem akart gyógyulni egyik sem.Kisebb hematómák a lábaimon,ütés miatt és anélkül is.Nagyobb üveg elvágta az egész sarkamat pl.mentőt kellett hívni mert nem állt el a vérzés csak injekció hatására.Vérszegénység.Ezek mind gyanusak voltak nekem,habár a háziorvosom azt mondta maga tuti nem vérzékeny ,mert az nagyon ritka…én tovább léptem magán uton,így bebizonyosodott hogy valóban az vagyok.Mindenkinek jó egészséget!
2021. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!