Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leeshet 1 hónap alatt a...

Leeshet 1 hónap alatt a vérlemezkeszám?

Figyelt kérdés
5 hete voltam vérvételen, 218 volt a vérlemezke. Most viszont olyan tüneteim vannak, mintha túl alacsony lenne. Egy erősebb orrvérzés hétfőn, kedden meg a bokám fölött sok pontszerű bevérzés. 30. hetet töltöm, 3 hete kaptam egy Pfizer oltást. Próbáltam rutin vérvizsgálatra időpontot foglalni, de nincs a közeljövőben szabad időpont.

2021. ápr. 28. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj orvossal, ha aggódik ő is, ad beutalót
2021. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az oltás is okozhatja, mivel hasonló tüneteket okoz, mint a vírus.

Csak persze 2 napig érzed, nem 3.5 hétig, mint én a koronát!


Nekem úgy leesett betegség alatt a hemoglobin, fehérvérsejt és trombocita számom, hogy be akartak fektetni a covid osztályra. Épphogy megúsztam!

És nem én vagyok az egyetlen.


Szóval simán lehet az oltástól.


Említsd meg az orvosnak!

2021. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta utánaolvastam ennek szakcikkekben és igen, leeshet a vérlemezkeszám akár egy hónap alatt is. Nekem viszont végül sikerült egy vérvételt intézni és vérkép szerint nem volt leesve - a bevérzések, orrvérzés ellenére.
2021. máj. 23. 20:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!