Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vannak olyanok, akik mertek...

Vannak olyanok, akik mertek titokban tetováltatni?

Figyelt kérdés
Tehát akiknél nagyon olyan a család hogy nem lehet nagykorúként sem, de nem muszáj hogy azok legyetek. Szerintem lehet olyan helyre tenni, hogy az életbe ne derüljön ki; de akkor is kell hozzá bátorság. Vagy bevallottátok később ti magatok?

2021. jún. 11. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim mindig is nagyon ellenezték a tetoválást. Ugyan bőven felnőttként tetováltattam, de azért említettem előtte a szüleimnek. Nyilván engedélyt nem kellett kérnem. Pár évvel korábban még azt mondták, hogy "kitagadnak", ha tetkót csináltatok, de amikor már közvetlenül előtte mondtam nekik, mire készülök, meglepően jól fogadták. Nem örültek, de nem volt semmi gáz.

Felnőttként ha önálló vagy, azt csinálsz, amit akarsz. Ha még a szüleiddel laksz, akkor inkább várj egy kicsit a tetkóval, ha biztos, hogy annyira ellenzik. De ahogy az én példám mutatja, ez változhat. Rengeteg fiatalnak van manapság tetkója, és kezd kimenni a köztudatból az az előítélet, hogy csak a börtönviselteknek van.

2021. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A családodnak nem a tulajdona vagy, nagykorúként azt csinálsz magaddal amit akarsz. Teljesen felesleges azon rágódni hogy a családod mit szól. Ha szeretnek akkor tetováltan is szeretni fognak.
2021. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóképpen lett nekem is tetoválásom. A családomban ez nem igazán elfogadott, én pedig nagyon szerettem volna. Szeméremdombon soha nem fogsz lebukni vele. :) Nekem azóta a lábamon is van, ha haza megyek, egyszerűen nem megyek rövid nadrágba, és meg is van oldva. :)
2021. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
en 17 evesen mar 4 tetovalassal gazdagodhattam, anyukam tudott rola, meg is engedte, o kisert el. viszont a tobbi csaladtagom csak akkor tudta meg, amikor meglattak. nem gondolom hogy tul sok kozuk lett volna hozza, mivel egyedul anyukam nevelt
2021. jún. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ritka szar családom volt, apám alkesz, anyám agresszív és bántalmazó, náluk is tabu volt minden, a tetoválás is. 19 éves korom óta nem tartom velök a kapcsolatot, na ehhez kell bátorság, nem a titokban készült tetováláshoz :D

Egyébként a te tested, a te döntésed, nekik semmi beleszólásuk. Ha felnőtt vagy akkor viselkedj is felnőttként, hozz egy döntést és tarts ki mellette.

2021. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!