Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék tetoválást, de...

Szeretnék tetoválást, de mégsem tudom elhatározni magam. Ezeknek lehet hozzá köze?

Figyelt kérdés

Már fiatalabb koromban eldöntöttem, hogyha idősebb leszek szeretnék tetoválást. Azóta már 21 éves vagyok és még mindig nem tudtam pontos elhatározásra jutni.

Mivel régóta tetszenek, szeretném is, kicsik lennének stb, de ez mégis csak egy életre szóló döntés. Nem olyan mint egy műköröm ami ha nem tetszik holnap leszedem. Eléggé egy döntésképtelen embernek tartom magam, de tudom belülről, hogy szeretném, de mégis félek tőle. És minden ilyen nehezebb döntést nekem extrán sok idő meghozni, de eddig miért nem sikerült?!

Ezek mellé még az is hozzájön, hogy a családom nem igazán van ezért oda. 21 évesen már ilyenbe nem igazán fognak beleszólni; de mégis bennem van az, hogy tudom; hogy nekik ez nem tetszik. Korábban is hoztam már fel nekik és mindig azzal jönnek, hogy a párom beszélt rá vagy miatta. Mivel neki van 2 tetoválása. De semmi köze neki hozzá hiszen már azelőtt is akartam, hogy őt megismertem.

Szeretek csinosan öltözködni stb így mindenképpen kicsi és hozzám és a stílusomhoz illő tetoválásokat szeretnék pl a csuklómra, az oldalamra, esetleg a bokámra stb.

A pontos hely és a minta sincs még meg, de mindenképpen a hobbimmal kapcsolatos tetoválás lenne ( ami számomra már nem csak egy egyszerű hobbi.)

Tényleg nem tudom miért van ez bennem?!

Ki mit tanácsol? Volt valaki hasonló helyzetben?

Arra gondoltam, hogy talán elkezdek jobban ráállni erre a témára aztán meglátom találok e valami mintát ami megtetszik vagy sikerül e valami tényleg egyedit kitalálni. Aztán onnan majd látom, hogy milyen irányba változik a véleményem. Az egyik felem azt mondja várjak még vele ameddig nem leszek benne biztos, a másik pedig azt, hogy ha most nem vágok bele talán később sohasem.



2021. júl. 20. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat agyalsz ezen, ha tetszik menj és csináltasd meg. Úgyis csak kicsit szeretnél, mi bajod lehet tőle? Már kb. minden fiatalnak van, a szüleidnek nyugodtan mondhatod ezt is, ez ma már olyan mint egy fülbevaló…
2021. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyi ideig nem tudtad eldönteni, akkor te sem vagy benne biztos ergo nem akarod. Várj vele, hagyd kicsit, hátha megjön az ihlet amiben biztos leszel.
2021. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ne siess, nézelődj (instagram erre pl. tökéletes) és ha találsz olyan művészt akinek imádod a stílusát akkor keresd meg, majd ő megtervez neked valami konkrétat az elképzeléseid alapján. Ne konkrét mintát keress, hanem olyan művészt akinek nagyon szereted a munkáit.

Én azt javasolom, hogy kezdd az oldaladdal vagy olyan hellyel, amit könnyű takarni - ha valamiért mégse örülsz neki egy idő után akkor szinte sose látod és más sem.

2021. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen felesleges tetováltatni, csak lejáratod vele magad.

Nézd, ezeknek az úriembereknek pl. a börtön meg a bandák a hobbijuk:

[link]

Vajh, mi a közös bennük? (Nem, nem a maszk.)

2021. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Henna? Vagy UV festékkel? Az kikopik pár év után
2021. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Sajnálom ha ezt tudtad leszűrni a kérdésemből 🤣Azóta egyébként sikerült döntést hoznom!
2021. aug. 16. 16:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Arra gondoltam, hogy azzal kísérletezhetsz, amíg meg nem lessz "A minta"😅😂

2021. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!