Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy lehet megtervezni sleeve...

Hogy lehet megtervezni sleeve tetkót?

Figyelt kérdés
Régóta szeretem a tetkókat és sok ötletem volt de leragadtam a sleeve tetkóknál. Kevés emberen látok ilyet, általában nem teljeset szoktam látni de akinél látok nagyon tetszik bármi van rajta. Van néhány ötletem erre is, de nem tudom hogy lehetne jól eltervezni, hogy úgy igényes legyen és aprólékos. Vagy elég ha elmondom a terveimet a tetoválónak és ő tervez majd több mintát is? Mindkét karomra szeretenék, hogy így befedje. Gondolom ez több alkalom lesz, de úgy kb.hány szokott lenni pl. egy karra? Kifejezetten tetováltak válaszaira lennék kíváncsi vagy olyanokra akik szintén tetkó rajognók, érdeklődnek ez iránt. Fölöslegesen ne írjatok lebeszélő, lekezelő válaszokat mert nem fog hatni rám főleg nem tetkó gyűlölők válaszai meg a prolizósé..ha mégis idetévednének teljes joggal jelentem őket! A normális válaszokat előre is köszönöm. ja és lány vagyok 23:).

2021. aug. 13. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én is sleeve-re készülök most, a jobb karomra. A balon már kész. Azt 13 éve varrattam. De odavagyok a sleeve-ért is!!!! Már két tetoválóval beszéltem, azt mondták, nehéz lesz összehozni, szinte lehetetlen, de nem adom föl. :) Ja, és lány vagyok én is. :)
2021. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!