Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valaki akinek sleeve (...

Van valaki akinek sleeve ( csőgyomor) műtétje volt?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem:

- volt előtte gyomortukrozes?

- ki műtött?

- Milyen fájdalomak voltak műtét után?


2019. júl. 5. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Igen, nekem :)

A gyomortükrözést nem úszod meg, de elfogadják a kapszulás tükrözést is.

Dr. Juhász Árpád

Mint akin átment az úthenger :) Amúgy nem nagyon volt fájdalmam. Persze nem volt kellemes.

Kérdezz bátran :)

2019. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, jelen. :)


Igen volt előtte, mert savas voltam. De a férjemnek nem volt, mert neki nem volt baj a savval.


Tizedes doktor úr műtötte mindkettőnket.


Olyan fájdalmam volt, ami a műtéttel jár. Fájt a seb, de kaptam rá fájdalomcsillapítót. Ami nálam volt az az, hogy a nem ívás nem evéstől nagyon nagy migrénem volt. Szó szerint hányingerem is volt tőle. Felfújástól és a fekvéstől fájt a vállam és a hátam. (Férjemnek ez sem volt.)


Amit mondanék neked, hogy ne habozz! Merj változtatni az életeden. Utána igaz az, hogy azt fogod bánni, hogy nem tetted meg előbb. (Ha esetleg hitel kellene, hidd el nekem, utána annyit eszel, hogy ami meg marad pénz bőven mehet a hitelbe. És ez kifizetődő!)


Ja, és engem 3 éve műtöttek és nem híztam vissza. :)

2023. ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!