Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hova érdemes tetoválást...

Hova érdemes tetoválást készítettni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat gondolkodtam, hogy legyen-e tetkóm, és arra jutottam, hogy mivel a baráti társaságom csináltat közöset egy olyan élményről, ami bennem is maradandóan megmaradt, hogy egye fene, de nem tudom, hova. Ez egy kis (10-15 cm) átmérőjű kör alakú tetkó. Nem szeretném olyan helyre, amit hosszú ujjú inggel ne tudnék eltakarni (munka miatt), de mégiscsak látszódjon, úgy van értelme. Nem szeretném túl nagy felületre, mert hülyén néz ki egy kis ábra a mellkasom közepén. Mit ajánlotok, hova csináltassam? Nem elsődleges szempont, de jó lenne, ha olyan helyen lenne, ahol nem fáj annyira. (Izom, zsírréteg)

2021. szept. 6. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
15%

Ülőgumóidra.

Hátul nem szemedbe ötlő, más meg nem kíváncsi rá, nem fogja nézegetni.

Így aztán van is, meg nem is látszik.

2021. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bicepsz belseje? Könnyen takarható, annyira nincs szem előtt de azért mégis látszik.
2021. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!