Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Melyik testrészen fáj legkevés...

Melyik testrészen fáj legkevésbé a tetoválás?

Figyelt kérdés
2021. okt. 4. 09:10
 1/5 $$$$$ ***** válasza:
Nekem van a felkaromon,mind a két combomon(elég magasan hajlathoz közel, ahol elvileg nagyon fájnia kellett volna),a bokacsontomon,vadlimon. És most megyek majd a mellemre csinaltatni. Az eddigiek közül egyik se fájt. Volt amelyik ilyen csikiző érzés volt. Meg volt ami nagyon minimalisan fajt. De szinte eszre vehetetlenul. Pedig a felkarom egy 16 óras a vadlim pedig egy 10,5 oras művelet volt. A felkarom nyilvan 2 alkalommal 2×8 ora nem pedig egyben 16. Amugy elvileg ott fáj jobban ahol vékony a bőr és közel a csont. A boka csontomra is azt mondtak hogy borzasztoan fájni fog. Ehez kepest alig ereztem. Az eddigi tapasztalataim alapjan( 5 tetkom van, most lesz a hatodik) en azt mondom, hogy sokan túl misztifikálják ezt. Nem faj annyira mint sok ember gondolja. Nekem konkretan abszolut nem fájt eggyik se. Sőt számomra inkabb jo érzés amikor csinálják.A fajdalom nem itt kezdődik. Szerintem oda csinaltasd ahova szeretned mert ott tetszik. És ne az alapjan dönts, hogy masok szerint hol fáj kevésbé.
2021. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tetoválok, megpróbálok válaszolni bár ez nagyon szubjektív.


A comb külső részén (a térdkalács belső oldala nagyon nem)


A vádlin (a bokacsont, térd első-hátsó részét kivéve)


Az alkar, felső kar külső oldala, a könyök és a csuklócsontot kivéve


Lapocka



De ezen kívül még egy csomó dolog teheti fájdalmassá:


-menzesz

-kialvatlanság, éhség, másnaposság

-izületi bántalmak

-sebek vagy stirák amikre varratsz

-cover up

-sok szín vagy kicsi részlet

-blackout vagy sok fekete a mintában

-vastag, hosszú vonalak

-ha a bőr nem feszül eléggé

-ha az első órában pihenőt kérsz és utánna újra kezditek, mert az adrenalin már nincs ott



Ezek kombinációja simán ronthatnak egy viszonylag egyszerű és gyors minta élményén is.


Ha nagyon félsz, kend be érzéstelenítő krémmel, fóliázd le 2 órára és csak közvetlen a stencil előtt vedd le. Az első része (legalább, ha nem az egész) alig lesz érezhető)


Ami technikailag kevésbé fáj: whipshading, dotwork, vékony vonalak.

2021. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*térdkalácstól nézett belső oldala
2021. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Minden testrészen fáj, a külső szemlélő számára.
2021. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valaki más testrészein nem olyan rossz
2021. okt. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!