Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás de hova?

Tetoválás de hova?

Figyelt kérdés
2021. okt. 9. 13:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hamarosan újra tetováltatok és úgy érzem a bal alkaromra kellene varrni. Egy gond van a belső rész foglalt úgyhogy csak kívülre lehetne. Oda illene a többihez kapcsolódva de ez kicsit merész lenne. Én oda szeretném vagy gondoltam de félek hogy nem bánnám-e meg. A másik karomra nem gondoltam tetováltatni mert az tele van hegekkel egy balesetből kifolyóan. Mondjuk az a belső rész nem sebhelyes. Nem tudom mit tegyek. Alapjáraton elég vadóc vagyok de közben bizonytalan ebben a kérdésben.
2021. okt. 9. 13:04
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Minek?
2021. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mit minek? Nem értem..
2021. okt. 9. 13:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akiknek az egész karja tetovált, kívül-belül. Milyen munkakörben dolgozol? Okozhat gondot?

Akkor varrasd fel a mintát, ha már biztos vagy benne, hová szeretnéd. Segíthet dönteni, ha sematikusan felrajzolod magadra, vagy ha kinyomtatod a mintát és ideiglenesen felragasztod egy kis celluxszal.

Elsősorban inkább az a mérvadó, hogy neked hol tetszene. Ha rejtegetni akarod, azt is meg lehet bánni, hogy nem jó helyen van.

2021. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Asszistens vagyok egy értékesítő cégnél..de eddig se okozott gondot a tetoválasom a karomon eddig 3 van 2 belül. A lábaimon 3 de azt takarja ruha. A családi baráti körömben van olyan akinek az egész karján van de nem összekapcsolódva. A másik karján csak az alkarján. Mondjuk ő családi vállalkozásban dolgozik.
2021. okt. 9. 14:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem okozott gondot, akkor nem hinném, hogy mégegy, kicsit feltűnőbb helyen lévő gondot okozna.
2021. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
75%
2.Nem mindegy neked, amúgy se te fogsz tetoválni szerencsére...nem is értem ilyenek miért éreznek hogy hozzá kell szólni..
2021. okt. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm a heget takartatta el vele, meggondolandó.
2021. okt. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
esetleg vállra, felkarra? ott is szépen tud ám mutatni (vagy ha olyat keresel ami ritkábbam látszik akkor oldal/borda tájéka)
2021. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%

Azt azért én bőven meggondolnám, hogy ha megérem az öreg kort és már nem lesz olyan feszes a fsz, akkor hogy fogok kinézni egy fonnyadt sárkánnyal a vállamon, - legfeljebb a "békebeli" ÉHES VAGYOK , - felirat még játszik.

Láttam olyat ! Hasra tetoválva.

2021. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!