Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Zsíros bőrre szemöldök tetoválás?

Zsíros bőrre szemöldök tetoválás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma voltam szemöldök tetoválás bőrpróban (hogy nem-e allergiás vagyok). És a sminktetováló azt mondta, hogy mivel zsíros a bőröm, van néhány pattanásom így nem tudja hogy/meddig maradna meg a pigment... Majd ajánlotta az egyik kezelését..

Most csak a kezelésre akart rávenni vagy tényleg nem ajánlott ezzel a bőrtípussal tetováltatni a szemöldököt? (Én inkább kombináltnak mondanám a bőrtípusom)

Valakinek van tapasztalata?



2021. okt. 18. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas bőröm van, mosás után ultra száraz, fél óra múlva már sütni lehetne a képemen, annyira zsíros

Nekem azt mondta a tetováló, hogy ilyen szar bőrben kb 1 évig szép aztán újra kéne ütni, valóban sokat fakult, de már 3 éves, szóval érthető, 100ezrem meg nincs újra erre :/

2021. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De ha jól tudom egyébként is frissíteni kellene másfél-2 évente nem? (Ennél a tetovalonal másfél éven belüli frissítés az aktuális ár 50%-a)

Szóval te akkor nem ajánlod?

2021. okt. 18. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Még így is életem legjobb döntése volt!
2021. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazat mond, nekem is zsíros, a szálasra azt mondta "elfolyna", hamar kikopna. Púderest ajánlott.
2021. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma kaptam tőle egy emailt, hogy hogy van a próbatetoválásom, illetve a kezelést illetően.. fél áron megcsinálná nekem (még így is 32000).... Mihamarabb jelezzek vissza, hogy tudjuk kezdeni..

Kicsit nevetségesnek tartom, hisz így egyértelmű, hogy erre ment ki...


Ezek után nem tudom, hogy megcsináltassam-e vele a tetoválást..

2021. okt. 20. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!