Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeptember 19-én csináltattam...

Szeptember 19-én csináltattam tetoválást. Egy napig volt fóliázva, ahogy kérték. Utánna 5 napig kentem bepanthennel. Nem hegesedett, nem vérzett, nem viszketett, nem volt varrasodás, semmi. Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
Most is olyan, mint amikor csinálták.
2021. okt. 24. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, finimabb mintánál ez teljesen normális.

Továbbra is kend, a teljes gyógyulás kb 3-4 hét

2021. okt. 24. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha vékonyabb vonalas, apró, finom munkáról van szó, akkor teljesen normális, hogy nem hámlik látványosan. Egy "fine line" tetkó teljesen máshogy gyógyul, mint egy telibe színes, vastag vonalas tradícionális vagy egy teljes blackout például.


Illetve az én tapasztalatom alapján testrészfüggő is, a karomon lévők teljesen máshogy, más ütemben gyógyultak, mint a lábamon lévők.


Ha nem fáj, nem vérzik, nem gyulladt vagy ilyesmi, akkor semmi okod az aggodalomra.

2021. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!