Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Menny idő alatt gyogyul egy...

Menny idő alatt gyogyul egy szemóldök tetoválás?

Figyelt kérdés
Pénteken lett kész és ma vasárnapvan. Sebbes vatagon. Kenem bepanthennel napont 4szer. Mrle,nnyi ideig lesz ilyen? És ha meggyogyul sokat fog veszteni a színéböl?

2021. okt. 24. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb egy hét és teljesen jó lesz. Először leesik majd róla a varr, ne ijedj meg, ilyenkor általában nagyon halvány a tetoválás alatta. Pár nap és besötétedik majd.
2021. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 2 hét volt mire meggyógyult. Nem sokat, de vesztett a színéből.
2021. okt. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Leesik a varr utána világosabb lesz, és folyamatosan adja ki a színt. A végleges beállás kb 4-5 hét. Ami nekem fura,hogy Bepanthennel kened. Nem adott a sminktetkós hozzá saját krémet?
2021. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Nem mindenki ad, nem is kell. A Bepanthen, kókuszzsír vagy jojoba olaj is tökéletesek kenegetni. Olyat is hallottam már, hogy semmivel sem kell kenni, csak vízzel lemosni. (Bár ez nem tudom mennyire jó.)
2021. okt. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4# Köszönöm a kiegészítést. Nem tudtam.
2021. okt. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#3 a bepanthent a tetovalotol kaptam.
2021. okt. 25. 04:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!