Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi alapján válasszak?

Mi alapján válasszak?

Figyelt kérdés

Van egy tetoválás a karomon.

Egy pentagram egy körben, viszont üres.


Ebbe szeretnék akármit, szimbólumot, jel/jelkép, felirat.


De nem tudom mi alapján válasszak, vagy mit írassak ki.


Most 17/F vagyok, és pár hete van meg ez a tetoválás (ez az egyetlen) és nem jut eszembe semmi amit érdemes lenne rá tenni.


Ami biztos, hogy ilyen sablon dolgot nem akarok, vagy olyat ami szép meg jól néz ki de jelentése nincs.


Tehát nem azt kérem, hogy helyettem döntsenek mi legyen rajta, hanem segítsetek mi alapján válasszak.


A normális válaszokat előre is köszönöm!



2021. okt. 24. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt és akkor aminek szàmodra jelentèse van. Amit a sajàtodnak èrzel. Ha nem tudod mit szeretnèl oda, akkor mèg várj vele. Ne kapkodd el, èrezni fogod majd.
2021. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha nincs ilyen dolog vagy személy az életemben?
2021. okt. 24. 20:36
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon foglalkoztat a természetfeletti.

Okkultizmus, Spiritualizmus, Mágia, paranormális jelenségek/lények, és hasonló dolgok.


De legfőképpen a halál utáni élet, túlvilág, szellem, lélek.


Ezt hogyan jeleníthetném meg a tetováláson? Egy szöveg, szimbólum, jelkép vagy isis.

2021. okt. 24. 20:40
 4/8 A kérdező kommentje:

Olvasok a témában, interneten és könyvekben is, dokumentumfilmeket stb...


Már több mint egy éve.

2021. okt. 24. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A tetoválásokat én elég prolis dolognak tartom de úgy látom itt most ez a legkisebb gond. Okkultizmus, spiritualizmus, mágia? Tudod, ami ezekről szól az nem dokumentumfilm hanem mese. Szerintem kapd össze magad mert 17 évesen itt tartani nem túl jó dolog.
2021. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Épp ezt mondom, nem kell most döntened. Van időd rá, és tudni fogod mi való oda. Én nem terveztem , egyszer mégis eljutottam egyolyan szakaszba, amikor értelmet nyert, és vàgytam a tetovàlàsra. Az enyém sem tömegcikk.
2021. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne siess vele. Van rá ezer időd, hogy kitaláld. 17 évesen a legtöbb országban még nem is tetoválnak, mert még annyit változol mire 20 éves leszel.


Szóval ne siesd el.

Ha megtalálod azt, ami neked szól, az egyértelmű lesz.

2021. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5 Ritka hülye ember vagy.


Kérdező, a Pinteresten nézz körbe, csomó tetkóötlet van fent, ha pedig célzottan keresel, pl beírod, hogy “spiritual tattoos” vagy ilyesmi, az érdeklődési körödnek megfelelő ötleteket fogsz találni.

2021. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!