Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 6 hetes gyógyult karika...

6 hetes gyógyult karika piercinggel lehet e menni szaunába?

Figyelt kérdés
Ha éget szaunázás közben a piercing mennyire árthat? Kibírható-e 10 perc szauna? Elsősorban fiúk véleményére lennék kíváncsi akinek van mellbimbó piercingje

2021. nov. 23. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

6 hetes mellbimbó piercing még közel sem gyógyult. A fájdalom/diszkomfortérzet hiánya nem jelenti azt, hogy a szövetek befejezték a regenerálódást.

És nem, nem szaunázunk vele, mert szó szerint melegágya a fertőzéseknek, tehát nem is igazán az égető érzet problémás, hanem az, hogy jelentős mértékben több az izzadtság, a gyulladást okozó baktériumok száma, amiből szerencsétlen esetben kleoidok, meg mindenféle más nagyon csúnya gyulladások fognak keletkezni.

Kicsit még légy vele türelmes:)

2021. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Én két hónapossal mentem szaunázni és azért a gömbök eléggé felforrósodtak, így a szár is, szóval éreztem utána, hogy nem tuti. De akkor már kibírható volt, de inkább várj még vele.
2021. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Alap, hogy semmivel nem megyünk be a szaunába, csak egy lepedővel. Semmi másnak nincs ott keresnivalója.
2021. nov. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bénabakter ***** válasza:

#3, te nagyon mellé lőttél, nem ez volt a kérdés.

#1 ott a tuti.

2021. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!