Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválásnál mennyire jelen...

Tetoválásnál mennyire jelen problémát, ha nagyon vékony vagyok és az oldalamra szeretnék tetováltatni?

Figyelt kérdés
Még most érek a huszas éveimbe, szóval valószínűleg hízni fogok még. Nem fog elcsúnyulni a minta? Vagy nem lesz kellemetlen érzés, hogy a bőr alatt szinte nincs semmi zsír, csak csont és izom?
2021. dec. 4. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az idegvégződések mindenkin ott vannak, ha sovány, ha kövér.

Első sorban emiatt fáj, senkinek nem lesz laza lábrázás a borda tetoválás. 😉


Az alkatot meg nézd meg a családban. Nagymama, anyukád, lánytesód, nagynénéd milyen alkat? Volt aki sovány volt, de 10-15 év múlva meghízott? Ki hol hordja a súlyt, hova hízik?


Általában ha lassan változik az alakod, az nem lesz számottevő. Ha hirdtelen szalad fel 20-30 kiló, vagy mondjuk várandós leszel, na az látható lesz pl hason.

2021. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%

Nálad nem a vékonyság jelent problémát hanem hogy igénytelen vagy, ugyanis tetkót csak a prolik csináltatnak.

Tudod, nekem a tetkósokról mindig azok a csempészek jutnak eszembe akik szerint jó ötlet az emésztőrendszerük kisebb nagyobb értéktárgyak, droggal teli csomagok átmeneti megőrzésére használni. Ugyanis nincs nagy különbség aközött hogy trezornak használod a tested, vagy kifestőkönyvnek. Ha így viszonyulsz magadhoz az már régen rossz. Van akinek a teste egy szentély, másnak nyilvános WC egy gettó közepén.

2021. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
3%

Vedd figyelembe hogy sokan undorodnak az ilyen testektől, bármi is van rá tetoválva.


(nem biztos hogy vagányak akarunk lenni egész életünkben. )

2021. dec. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a menőség miatt csinálnám, évek óta magamra akarnám varratni ezt a jelképet. Ezek szerint első tetoválásnak nem ajánlanátok az oldaltetoválást?
2021. dec. 5. 11:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van a bordámon, egész nagy minta, de mivel nem első tetoválásom volt nagyjából tudtam mire számítsak. Kb az összes bordám kint van, vékony vagyok én is de jól bírom a fájdalmat, inkább a fekvő póz volt ami már órák után zavart. Ha eldöntötted, h akarod a tetkót akkor a fájdalom nem fog visszatartani.
2021. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem pont a bordámra szeretném teteni, hanem alá, a medencecsontom fölé, de a bordám alá. Illetve ez egy viszonylag egyszerű minta lenne, egy vegvisirt szeretnék felvarratni. Körüpbelül mennyi időt venne igénybe?
2021. dec. 5. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tökre függ attól hogyan ülöd végig.

Van aki viszonylag gyorsan túl van rajta, és van akit szó szerint le kell fogni.


A minta elhelyezése szerintem nem pont ideális. Két okból is: az anatómiai felépítése ennek a résznek, illetve a vizuális hatás.


Ez a rész anatómiailag amiatt fura, mert állatira nyúlik, csavarodik, megy minden irányba ide-oda ahogy mozogsz. A körből ellipszis lesz, ha meg eldőlsz előre vagy hátra akkor is fura lesz.

Szóval emiatt én inkább valami organikus, növényi dolgot tennék oda, ilyen geometrikus mintát valahova máshova.


A másik meg az, hogy egy kerek minta vizuálisan kerekít, szóval érdemes olyan testrészre tenni, amit szeretnél kerekebbnek mutatni. Ez pont nem a hasad, hanem mondjuk a váll, vagy a fenék.

Hasra valami hosszanti minta lenne előnyös, ami kiemeli az alakod.

2021. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hali, nekem is kint van az összes bordám, mindig vékony voltam. Bordára lett az első tetkó, remegve mentem oda, mert mindenki beparáztatott, hogy oda mennyire fáj, aztán neten is csak azt olvastam. Hát nekem halistennek csak a görcsölő lábam fájt, tetoválásban semmi rossz nem volt, bármikor újracsináltatnám. De nem vagyunk egyformák, kíváncsi vagyok neked milyen élmény lesz/volt 😁
2021. dec. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!