Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha a fülem mögé egy kicsi...

Ha a fülem mögé egy kicsi szimbólumot tetováltatnék, az nekem az életem későbbi szakaszában hátráltatna bármilyen munka terén is?

Figyelt kérdés
Ügyvéd, meg ilyen nagyon komoly üzletember nem hinném hogy leszek, de mivel sosem tudni mit hoz a sors, szerintetek egy ilyen kicsi eldugott, de mégis nyak felett lévő tetkót mennyire vesznek szigorúan?

2021. dec. 6. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Csináld, ahogy a régi kínai titkos futárok: leborotválod a hajad, rávarrják a szuperegyedi jelzést, majd megvárod míg kinő a hajad. Egyébként a fejen-nyakon lévő tetkót elég sokan az iq-hiánnyal azonosítják.
2021. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a fül mögé tetováltatod, akkor maximum akkor látszik ha fel van fogva a hajad. Így értelemszerűen ha számíthat egy ilyen jel rajtad, akkor olyankor kiengedett lesz a hajad. Szerintem egy apró eldugott tetoválásból nem kell ügyet csinálnod. Inkább az a kérdés, hogy ennek valóban van- e értelme.
2021. dec. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Az triád tetkó volt. Nőknek még elmennek ezek a nyakon tetkók. Talán még szépek is.
2021. dec. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
A tetkó az igénytelenség, a proliság tünete. Az pedig minden munkakörben hátrány, az államelnöktől a zsoldos katonáig. Tényleg megéri egy tetkóval lealacsonyítanod magad?
2021. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon fiatal lehetsz még, azt mondom várj kb 24 éves korodig, akkor jobban átlátod már, hogy merre visz az élet nagyjából :)
2021. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Négyes

Nem vagyok feltétlenül tetkó párti, de azért, mert te nem vagy mellette, attól még nem kell feltétlenül teljesen leírni. Akinek van, nem feltétlenül igénytelen. Sőt, sokszor éppen az ellenkezője. Akin tényleg szép minták vannak, melyek egy hozzáértő művész keze által készültek, tényleg jól is néz ki. A legtöbb munkában igen, hátrány valamilyen szinten. De nem mindenhol. Van ahol tojnak rá, ha éppen egy csillag tetkó van a nyakadon, vagy a karodon egy nonfiguratív. Legyünk azért valamennyire nyíltak és elfogadóak!

2021. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os ne foglalkozz vele, ide jár folyamatosan fröcsögni a prolizós, írni-fogalmazni alig tudó nyomorék, meg a párkapcsolati kategóriában tolja a nőgyűlöletet, szegénynek ebből áll az élete.
2021. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!