Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy ilyen tetoválás kb....

Egy ilyen tetoválás kb. mennyibe kerül (mindenképpen profival szeretném csináltatni)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez lenne az első tetoválásom. Korábban nem szerettem volna, de olyan dolgok történtek velem, ami miatt egyszerűen késztetést érzek rá. Nekem nagyon sokat jelentene.

Nem pont ilyet szeretnék, csak ehhez hasonlót. A legjobb az lenne, ha valaki meg tudná nekem tervezni. A képet csak méret, hely, stílus miatt küldöm. A minta is persze hableány lenne, csak nem pont így, nem pont ez.

[link]


A válaszokat előre is köszönöm.


2015. okt. 8. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

de az igazi hableány az ilyen-

[link]

2015. okt. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki, aki nem madarat-pitypangot-idézetet tetováltat.Borzasztó látna a sok pi..,csajt, azokkal a ötlettelen tetkókkal.Nekem személy szerint kedvenceim közé tartozik ez a stílus, és ha lány lennék, biztos túlnyomó részt ilyenem lenne.De egy tanács.Ha már fizetsz a művésznek, kérj tőle tervet.Dolgozzon meg pénzéért és neki is nagyobb kihívás, mint a sablon alapján dolgozni.A végeredményt szívesen megnézném, persze ha nem tolakodás neked.
2015. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm a véleményed! Pont ezért nem szerettem volna korábban, mert úgy éreztem bármit varratnék magamra, akkor azt nem igazán magam miatt teszem, hanem azért mert csini, meg divat.. Most viszont ez olyan, amire egyszerűen szükségem van. Olyan nehéz egyébként megfogalmazni ezt az érzést, a szükség érzését, de aki nem csak azért varrat magára valamit, mert tök jól néz ki, az biztos érti ezt.


Tervet mindenképpen kérni fogok, mert nem egy már kész mintát szeretnék, hanem személyre szabottat.


Nem törlöm a kérdést és ha elkészül a tetoválás, akkor nagyon szívesen küldök róla egy képet. :)

2015. okt. 9. 19:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Köszi.

Van egy tetkós barátom, akivel tudok segíteni,de németben dolgozik, ezért csak elméletben és lassan. Ha érdekel keress meg.

Ötletnek:

[link]


[link] tbm=isch&q=trash+polka

2015. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket, ezeket már végig bogarásztam. Meg gyakorlatilag mindent. :D Kezd is kialakulni a fejemben a megoldás, illetve egy hozzá kapcsolódó tetoválás is érlelődik bennem, az csak egy kisebb jelkép szintjén. Illetve nem is most, hanem évek múlva azért, hogy majd emlékeztessen. :) Ez így kicsit zavaros, de én értem. :)


A tetoválást nem most rögtön gondoltam, de azért nemsokára. Már ajánlottak 1-2 embert itt Pesten, szóval elnézek hozzájuk, de azért nagyon köszönöm. :)


Azt esetleg tudod, hogy egy olyan minta, amit mutattam kb mennyibe kerülhet? 40-50 ezer? Vagy több-kevesebb? Igazából nagyságrendileg érdekel, hogy ne érjen meglepetés.

2015. okt. 10. 13:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de kit ajánlottak?
2015. okt. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bár én csak a barátom árait tudom mondani, de szerintem nála 30 ezer körüli értékben mozoghat az ár. Amennyiben ezeket átrágtad,amiket linkeltem, akkor már csak a tetkóshoz kell menned és simán megtervezi neked.
2015. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm az infót! :)


A Dark Art-ból ajánlották Simon Zsófit, illetve onnan gyakorlatilag bárkit.


A másik konkrét az Invictusból van, de előbb a Dark Art-hoz látogatnék el, őket szeretném. :)

2015. okt. 11. 12:01
 9/11 anonim válasza:
Szerintem, ha hasonló stílusú és egyedi tervezésű tetoválást szeretnél, akkor Falvay Bori, Invictus.
2015. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, ő volt akit az Invictusból ajánlottak. :) Megnéztem a munkáit, nagyon tetszenek azok is.
2015. okt. 11. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!