Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Baj ha nincs/nemlesz jelentése...

Baj ha nincs/nemlesz jelentése a tetoválásaimnak?

Figyelt kérdés
Nem mindegyik olyan aminek semmi jelentése. De jelenleg 2 tetkóm is van aminek semmi jelentése, mégis ha megkérdezik hogy jelent e valamit, és kibököm hogy nem, huzza mindenki a száját rá. És egyesek még ki is oktatnak hogy később megbánom majd de azért még a végére teszik hogy "persze a te dolgod, ha neked tetszik" mintha attol nem lenne sértő amit mondtak. Vagy ne jönne le az arcukról hogy mit gondolnak. Szóval, ti hogy vagytok ezzel? Hogy tudnám megmondani bunkonak tünés nélkül hogy nekem tetszenek? Illetve nektek van ilyen tetoválásotok?
2022. jan. 3. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Hülyeség, miért kellene jelentésének lennie? Nekem még nincs, de ha lesz nonfiguratív lesz.
2022. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
neme nincs tetoválásom, de nekem kifejezetten tetszik, ha vlkin egy jelentés nélküli esztétikus vagy a személyhez illő tetoválás van. nem kell mindig mindennek jelentést adni. mond azt, hogy azért van rajtad, mert neked tetszik és jól érzed magad vele.
2022. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
nekem* bocsi elirtam
2022. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
89%
Hát valamiért csak az a minta van rajtad, tetszik, kötődsz hozzá. Na, az a jelentése.
2022. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak az ilyen atom "tetkobu#ik" eroltetik ennyire. Apamnak is rengeteg tetovalasa van, egyik sem jelent kulonosebben semmit, egyszeruen mindigis szerette volna kivarratni magat es amugyis a stilusahoz tartozik. Az egyik laban konkretan sarkany van vegig, a masikon pedig egy japan halas minta, kicsit a yakuza tetkohoz hasonlo. Akkoriban senki nem verte ezen a hisztit.
2022. jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja es szerintem ezt csak azert eroltetik, mert manapsag mar egyaltalan nem nagy dolog, ha valakinek akar tobb is van egyszerre, gondolom azt hiszik, majd attol lesz kulonlegesebb meg egyedibb az oveke, mert jelentesuk van. Ez teljesen rendben van, csak hat nem kellene lenezni azt, aki tetszes alapjan valaszt mintat es nem ir kore egy litanianyi tortenetet.
2022. jan. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.
2022. jan. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek zöld pipát adtam😊 legközelebb a sarkamra állok.
2022. jan. 4. 08:49
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani, hogy ha szeretné, belemagyarázhatok valamit, de szimplán csak ezt akartam magamra varratni
2022. jan. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Van jelentése. Mégpedig az, hogy tetszik neked. Ennyi bőven elég :)
2022. jan. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!