Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Baj ha nincs/nemlesz jelentése...

Baj ha nincs/nemlesz jelentése a tetoválásaimnak?

Figyelt kérdés
Nem mindegyik olyan aminek semmi jelentése. De jelenleg 2 tetkóm is van aminek semmi jelentése, mégis ha megkérdezik hogy jelent e valamit, és kibököm hogy nem, huzza mindenki a száját rá. És egyesek még ki is oktatnak hogy később megbánom majd de azért még a végére teszik hogy "persze a te dolgod, ha neked tetszik" mintha attol nem lenne sértő amit mondtak. Vagy ne jönne le az arcukról hogy mit gondolnak. Szóval, ti hogy vagytok ezzel? Hogy tudnám megmondani bunkonak tünés nélkül hogy nekem tetszenek? Illetve nektek van ilyen tetoválásotok?
2022. jan. 3. 17:51
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

Teljesen mindegy. Sosem értettem ezt a jelentés témát. Hát ha az a minta vagy akármi tetszik az adott embernek akkor kész, ennyi.

Aki mást mondd, hogy megbánod meg ilyenek azokat kár hallgatni is.

Én tervezek még egy pár kisebb mintát ami kifejezetten tetszik.


Annyit még mondanék, hogyha ez zavar téged akkor nyugodtan kitalálhatsz valami jelentést 10 másodperc alatt aztán majd megnyugodnak az emberek :D

(pl. Tetoválás egy szög -> Hobbiként szeretek építkezni )

(pl. sárkány tetoválás -> Szeretem a sárkányokról szóló mitológiát és a japán kultúrát )

problem solved :D

2022. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!