Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Masfel honapja szurtak karika...

Masfel honapja szurtak karika pc-t, de egyaltalan nem gyogyult, egy kicsit sem. Tudtok tanacsot adni?

Figyelt kérdés
Masfel honapja szurattam karika nostril piercinget es tiszta genny, piros, duzzadt es alvadt veres mindennap. Rendesen tisztitom, aki szurta azt mondta hogy octeinsepttel fujjam csak, semikeppen se kenjem, illetve tekergessem meg. Rairtam hogy milyen ekszer van bent illetve tudna e segiteni, de nem ir semmit. Tudnatok tanacsot adni mit csinalhatnek? Elore is koszonom

2022. jan. 4. 17:29
 1/2 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Valószínűleg fémallergiád van,azért nem akar gyógyulni...Menj vissza ahhoz aki csinálta,s kérdezd meg tőle,hogy ilyenkor mit kell csinálni...ne üzengess,meg írkálj,állj elé,és mutasd meg neki...
2022. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fárasztó96 ***** válasza:
Szerintem is nézesd meg. Nöként nekem a bizsu fülbevaló gyulladt be annyira, hogy folyt a genny abból a pici lyukból. Minél elöbb szedesd ki!
2022. febr. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!