Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás eltávolítás tapaszta...

Tetoválás eltávolítás tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mennyire látszik az eltávolítás után még a tetkó? Nekem egy nagyon pici tetkóm van, de a helye nem lett jól választva sajnos, illetve a korszerűbb technikák jobban tetszenek (nem kell megszólni, hogy tudhattam volna előre, hogy ez nagy döntés, nyilván tudtam, ez van). Mennyi kezelés szükséges konkrétan egy kis 2 cm-es vonal eltüntetéséhez?

2022. febr. 1. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Nem létezik teljes eltávolítás. Halványan mindig látszódni fog.
2022. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
81%
Nem igaz amit az 1-es ír, mert egy két centis tetoválást el tud tüntetni egy komoly gép, én takartattam így csak bizonyos pontokban lett lézerezve, de ott majdnem, hogy bőrszínű lett gyógyulás után.
2022. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

8-10 alkalom elegendő, egy tényleg modern géppel, ha csak fekete festéket tartalmaz. Egy alkalom után kb 3-4 hét a gyógyulás, szóval egy évbe telik nagyjából és persze sok pénz. Bizonyos színek esetén 14-16 alkalom is kellhet.

Valójában mindig maradni fog a bőrben festék, de már annyira kicsi számban, hogy szemmel nem látható lesz a tetoválás. Ha viszont takartatni szeretnéd másik mintával, az egy alkalommal kivitelezhető. Ha olyan helyen van és tényleg cssk 2x2 centis, akkor a bőrmetszés és plasztikai sebész általi összevarrás jobb megoldás, mivel egy alkalom csak és ügy plasztikai sebész tud úgy eltávolítani, hogy nem marad nyoma.

2022. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sebészileg azért nem nyúlnék bele, annyira nem zavar, mást sem szeretnék rá. Ha az eltávolítás működne és aránylag szépen eltűnne, akkor abban lennék benne. Láttam a neten, hogy valahol már kb. 10000 Ft-tól kezdődnek ilyen kezelések, az akkor egy alkalomra igaz ha jól értem.(?) Ilyen pici tetováláshoz is kellene a 8-10 alkalom?
2022. febr. 1. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Kettőt távolítattam el. Az egyik eleve halvány volt, a nyakamon. Kb 5-6 kezelés után eltűnt. Nem látszik a nyoma egyáltalán.


A másik a karomon volt. Ezt szinte bele véste a f4sszopó "művész". 7 alkalom után se tűnt el, rá tetováltattam.

2022. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!