Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetkókat viseltek...

Fárasztó96 kérdése:

Milyen tetkókat viseltek magatokon?

Figyelt kérdés
Inkább a szöveges tetkó vagy inkább ábrákat varrattatok magatokra vagy tetszik nektek?

#tetoválás #ábra #Szöveges tetkó
2022. febr. 11. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ábrák. 1-2 szövegessel sincs gond, de amikor valakin szinte csak írás van, az nekem elég fura.
2022. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#2 miért fura a csak szöveges tetkók? Nekem eddig 2 van, egyik egy kérdés, a másik a nagypapám neve. (#1esre vonatkozik a kérdés: Ma hány embernek szereztél örömet?)
2022. febr. 12. 04:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kutyámról egy sziluett tetoválás.
2022. febr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
2 vagyok, nem arra értettem a furát, amikor van valakin egy 1-2 számára sokat jelentő szöveg. Pár éve divat (volt?) instagramon a fiatalabb lányok körében, hogy egy- max pár szavas semmitmondó irkafirkákat varratnak magukra, de úgy tele az egész karjukat (pl "self love club" vagy "karma" vagy "expecto patronum" a HP-ből), ezeket én például nem tudom értelmezni. Sem azt, amikor például valakinek kisregény van varrva az egész hátára. De hát kinek ki, ez csak az én saját véleményem.
2022. febr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre egy van a bal vállamon. Egy gyerekrajz szerűség egy kisfiúról és egy dinnyéről, jelentése pedig csak annak lesz, aki ismer eléggé vagy akinek elmondom :)

De tervezek továbbiakat is, 90%-ban inkább figurákat, de most éppen egy szövegesen gondolkodom.

Ja és többségében színesekben gondolkodom (ez is az), de lehet lesz egy-két fekete-fehér is :)

2022. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Nekem még nincs tetoválásom, de az alábbiakat szeretném:

-fekete-fehér virágos tetkó a vállamra (ez afféle memoár tetkó lenne)

-felirat a mellem alá

-egy virág az alkaromra

-lábszárra színes tetkó a kedvenc videójáték karakteremről

-színes animével kapcsolatos tetoválás

-talán 2 ilyen "basic bitch" tetkó, amikhez nincs annyira kötödésem, csak kinézetre tetszenek (pici horgony bokához meg pici szívecske valahová)

Azért nem varrattam eddig, mert kiskorú voltam és nem volt pénzem. Ezek közül az ötletek közül 3-4 már sok éve a fejemben van, szóval, ha nem is az összeset, de jónéhányat meg fogok valósítani

2022. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Bal csuklómra van tetováltatva h I love u és a tesómnak is van ilyen, a bal vállamra meg az h not stop looking up (írógép betűstílussal)


33n

2022. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs, de ha lenne, akkor rovásírással íratnék fel valamilyen hazaszerető szöveget.
2022. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A bal alkaromon ugyan az a szimbólum mint ami a Harry Potter-ben a halálfalok kezén van csak azért szebb kivitelben nem az a börtön tetkos feelimg mint a filmekben
2022. febr. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy szöveges van, a többi ábra.
2022. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!