Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nem érzi magát gáznak az, aki...

Nem érzi magát gáznak az, aki maori/yakuza/ hasonló tetoválásokat visel?

Figyelt kérdés

Azt se tudják mit jelent igazából, ezeket ugye ki kell érdemelni az adott kultúrában, hogy rádvarrják.


Általában ilyen embereken szoktam látni:


gyurma gyuri, a dwayne johnsonos féle tetkó, telepi béla, full yakuza tetkó.


Kb annyira hitelesek ezek az emberek, mint egy néger nagy-magyarország tetkóval



2022. márc. 18. 15:58
 1/4 anonim válasza:
22%

Nekem van egy haverom,18 évet guggolt Szegeden a csillagvizsgálóban.semmi tetkója nincs, leszámítva azt a három pici fekete csöppet a szeme alatt.

90-es években szeretett petárdázni így került kapcsolatba pár nem gyárimunkás életet élő,nagypályás vállalkozóval.megkérdezték tőle,hogy távirányítón is nyomogatna gombokat, és utána lenne a tüzijáték.

Hát sajnos nem csak tüzijáték volt utána, ahogy elmesélte.

Böriben megedződött, mikor kijött,meg sem ismertem.

Szegeden edzünk az egyik jóhírű teremben, majdnem 200 kg-val nyomogat fekve, azt mondta ezt az erőt mind a böriben szedte össze.

2022. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Ja, hat elegge gazak ezek az emberek. Ismerek olyat, aki a mellkasara tervez egy Szvasztikat, csak azert mert nezett par Naci tankos videot, holott a mogotte rejlo ideologia felfogasat meg sem kozeliti az agyanak a felhozatala.. Ugyanugy raveri a gyerek az afrikai negerre vagy a cigany/zsido asszonysagra!:)

Erosen kinos.

2022. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5%
Gyurma Gyuri lehet hogy téged is felvarrna, ha felkérdeznéd a tetkója miatt ;)
2022. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Én nem foglalkozok azzal kire mi van tetováltatva, mivel semmi közöm hozzá. Így aztán nem tudom gáznak se érezni. De azért alkotok neked véleményt.


Előszöri is, tegyük fel, hogy értelmes ember a tetovált.

Ezen esetben, honnan tudod, hogy nem tudja mi jelent? Miért kéne jelentéstartalmat ráruházni? A tetoválást valóban emberek pozitív vagy negatív megbélyegzésére is használták az idők során. Legyen az törzsi tetoválás vagy börtöntetkó. De emelett mindig is tetováltak esztétikai okokból is, és a jelenben megint csak esztétikai céllal készül, szinte kivétel nélkül minden tetoválás. Miért kéne jelentenie bármit. Már azon a jelentésen kívül amit a viselője tulajdonít neki.


(Ha csak nem egy konkrét szimbólumról beszélünk. Mert pl. egy német témájú tetoválás sem náci tetoválás, ha csak nem egy horogkereszt… Egy ázsiai tipusú tetoválás sem egyből maffia tetoválás. Csak ott nem divat tetováltatni)

2022. márc. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!