Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Duzzanat. Normális?

Duzzanat. Normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap készült a bokám fölé egy tetoválás. Nem ez az első tetkóm, de a lábamon igen. Most vettem észre hogy a tetkó alatt a bokám be van duzzadva, vizesedve és kicsit piros. Nem fáj ha nyomogatom sem csak duzzadt. A tetkó maga is picit duzzadt de az csak annyira mint amennyire máskor is volt. Normális lehet az, hogy a tetkó alatt beduzzadt a lábam?

Tegnap is és ma is egész nap rohangáltam, vagy ha nem akkor is ültem (tehát lógattam). Lehet emiatt van? Valaki volt hasonlóan?



2022. máj. 10. 19:29
 1/3 anonim válasza:
0%
Én tetkós proliktól szoktam megkérdezni, hogy normálisak-e. Nyilván az is ugyanolyan költői kérdés mint amit te a duzzadt lábadról tettél fel...
2022. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy normális.


Ameddig nem megy bele por, dzsuva, szőr stb, nem égsz le vele vagy mész klóros vìzbe, addig nem lesz baja.


Valszeg jól be volt fóliázva, meleg is van, ami még inkább felerősíti a seblázat, meg a vérbőséget.


Ha akarod, jegelheted, csak előtte tekerd be azt a fagyott borsót, meg a tetoválást is, hogy ne olvadjon bele a friss sebbe.

Ameddig nem fagyasztod meg, simán lehet picit jegelni, csak ha fáj, vedd le.

2022. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszi! Aznap és másnap nagyon be volt vizesedve a bokám de a tetkó maga szépen gyógyult. Mostanra szibtw teljesen elmúlt a vizesedés. Csak pihentetni kellett :)
2022. máj. 13. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!