Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A nyelvpiercingnel ez normalis...

A nyelvpiercingnel ez normalis? Kicserelhetem?

Figyelt kérdés

A nyelvpiercingem 1 hetes , es ugy hallottam a dagadasnak 1 het utan le kell mennie. Nekrm nem ment le egyalltalan. Ugyan olyan dagadt es faj picit. Lehet fem allergias vagyok ? Igy ki cserelhetem esetleg ? Vagy varjak vele ? Miert nem gyogyul ?

Oblogetem listerinnel , kamillazom , aloeverazom . Es a fajdalom ra ment a jobb fulemre is.



2019. ápr. 23. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy hét után még nem bactatunk SEMMILYEN piercinget.

Lehet allergia de lehet hogy csak megrángattad vagy beettél valami bacit - szó szerint, kajával, itallal, cigivel, smároláskor...


Én nem paráznák, ha egy hónap után se higgad le akkor cseréltesd ki. Gargalizálj sós vízzel, ne egyél csípõset, ne rágd.


Mi van benne? Ki szúrta?

2019. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tatto szalonba szurtak. Es szerintem orvosi fem
2019. ápr. 23. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Orvosi fém az lótúró.

Implant minőségű titánium kell, esetleg gyógyulás után ezüst, bioflex, arany, féldrágakő, üveg, fa (ami nem ereszti a színét), szilikon az ami minőségi ékszer. Az is fontos hogy belső menetes legyen, mert ha a barázda kiáll, az fel fog sérteni.


Várj még egy hetet, aztán keress egy helyet ahol tisztességes ékszert használnak, és rendesen sterilizálták őket előtte.


Az ékszert és az eszközöket fehér papír/műanyag zsebből szedik ki, ami előtte átment a kemencén.

Persze műanyag, kő, fa és üveg nem kemencézhető, ezeket csak gyógyult lukba szabad tenni.

2019. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!