Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 27 évesen tetoválás elkezdemi,...

27 évesen tetoválás elkezdemi, késő? Meg fogom bánni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nyugodtan tetovaltathatsz nincs korhoz szabva,ismerek olyat aki 55 evesen varratott magara,de mindenkepp vmi olyat valassz mintanak amit kesobb nem fogsz megbanni.Szoval a feleseged/baratnod fejet,nevet ilyeneket pl ne,ertheto okokbol.Plusz fontos hogy egy ugyeskezu tapasztalt tetovalot keress aki megerto es tajekoztat az uto kezelesrol,a felmerulo problemakrol,a munka meneterol,árrol...stb.Idovel kopni is fog a tetko ezert majd par evente meg kell erosittetni.Bar ez az en velemenyem de ne nyaron csinaltasd mert friss tetkoval nem lehet vizbe menni se napozni.

Ezeket leszamitva nagyon szexi es gyonyoru tud lenni egy-egy tetko foleg ha van szemelyes jelentese vagy illik az illeto szemelyisegehez.:)

Ha van mar otleted szivesen megneznem:D

2022. jún. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha már azon gondolkodsz hogy meg fogod bánni akkor nagyon nem javaslom
2022. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 30 évesen készült az első, azóta több is van, nem bántam meg őket, nagyon tetszenek 😊
2022. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék tetoválást de kb 25 éves koromig várok vele pont azért hogy ne bánjam majd meg. Így van időm gondolkodni és ha még akkor is szeretném akkor nem hiszem hogy megbánom.
2022. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

40 évesen az első

Nem bantam meg

2022. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!