Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A nyak tetoválás mennyire...

A nyak tetoválás mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Fájdalmasabb-e mint máshova?

2022. aug. 7. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
A hónaljtetoválástól egy fokkal jobb. De még a térdhajlatnál is kellemesebb.
2022. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2022. aug. 7. 14:25
 3/6 anonim válasza:
76%
Úgy tudom, hogy ugyanúgy fáj, mint a bordákon, ugyanis ott elég érzékeny a bőr. De most komolyan tetováltatni akarod a nyakadat? Ne már, ez undorító. És ezt úgy mondom, hogy nekem alapjában véve tetszenek a nem túlzásba vitt tetoválások.
2022. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi valaszod de majd eldöntöm hova szeretnèk tetovàltatni
2022. aug. 7. 18:34
 5/6 anonim válasza:
#4 (Kérdező) szerintem azt rád hagyták, hogy Te hova tetováltatná, a válasz csak az ő ízléséről szólt, amivel egyébként én is így vagyok, láttam már sok szép nyakat (nekem mondjuk a fétisem is az xD), meg pár tetovált nyakat, és amikor nemcsak 1-2 csík volt rajta hanem több a tintás mint az eredeti, az már elrejtette az adott nyak minden eredeti vonását.
2023. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hogy a kérdésre is legyen válasz: amennyiben az ádámcsutkánál is jár a tű, akkor állítólag rendesen tud fájni. Olyan mintha csont lenne a bőr alatt (és itt most nem az számít, hogy a gége egyébként nem csont hanem porc). És nem számít ha esetleg lány vagy (tudom, hogy elsőre Ács-t írtam, a legtöbben a látható kidudorodást hívják így [és az férfi másodlagos nemi jelleg]), akinek nem látszik, annak is van, mindenkinek van, legalábbis jó esetben van az embernek gégéje nemtől függetlenül.

Ha puhább részt borító bőr az ominózus hely, akkor nem szóltam semmit. Ha kemény a hely (nem lágyrész van a bőr alatt hanem más) akkor úgy érzed mintha vékonyabb bőröd lenne.

2023. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!