Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nemsokára megyek első alkalom...

Nemsokára megyek első alkalom lesz, lehet egy kis alkoholt inni hogy oldja a feszültséget és jobban bírjam?

Figyelt kérdés

2022. nov. 4. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne.
2022. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
92%
Tilos! Egyél, igyál rendesen, vigyél szőlőcukrot. Az alkohol, fájdalomcsillapító tabu, árthat de használni biztosan nem fog. Ki lehet bírni a tetkót ezek nélkül is, hidd el.
2022. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

NE, előzőt kiegészítve: tilos, mivel jobban vérzel ilyenkor, ami több okból se praktikus 😀

— egy tetováló

2022. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami a legtöbbet segít, az egy kiadós alvás és reggeli/ebéd előtte. Az alkohol csak árt, ahogy előttem is mondták.

Amúgy elhiszem, hogy ideges vagy, mindenki az az első előtt, de egyáltalán nem olyan vészes, mint ahogy sokan mondják, főleg, ha nem nagy minta és valami kevésbé érzékeny részre megy, mondjuk alkar például.

Mekkora tetoválás lesz meg hova?

2022. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Felkaros szárny
2022. nov. 5. 23:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Alkar
2022. nov. 5. 23:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az alkar a legkevésbé fájdalmas pontok egyike, rendben leszel, ne aggódj. :)
2022. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kroms válasza:
12%
Én a helyedben meggondolnám. Ahogy öregszel, egyre torzabb lesz rád rajzolt kép, ha pedig később meggondolod magad, egy vagyonba fog kerülni a leszedetése. És jó eséllyel meg fogod gondolni magad, ha szeretnél valaha is irodában dolgozni és nem folyton hosszú ujjú inget viselni...
2022. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
13%
Majd ha megöregszel,leihatod magad minden nap, hogy olyan hülyeséget csináltál mint a tetkó.
2022. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 demokrácia válasza:
33%
Én már a kérdést sem értem.
2022. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!