Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás eltávolítással...

Tetoválás eltávolítással kapcsolatban tapasztalata valakinek? több kérdés lent

Figyelt kérdés
Múlthéten voltam az első alkalmon, viszont csak megdagadt mint amikor friss volt a tetkó, kicsit sötétebb, amit mondtak is hogy így lesz. Láttam a hely referencia képeit, néhány embernél már az első alkalom után is sokat fakult, tudom hogy nem rögtön, hanem fokozatosan, de ez kb mennyi idő mire elkezd halványodni? 1 hét eltelt és semmi változás. Ez gond vagy normális? minimum 8 hetet javasolnak a kövi alkalomig, volt aki több hónapot várt és folyamatosan fakult

2022. máj. 31. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Amikor vissza nő a bőr, akkor veszi fel az igazi színét, nekem a legújabb három hetes, még èlènk fekete, az új bőr még csillog. Azt hiszem olyan két hónap mire elèrte a végleges szinèt.
2022. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Első vagyok. Eléggé fèlre értelmeztem a kèrdèsed. Bocsi, a vàlaszom nem válasz a kérdésedre
2022. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az a kérdésem hogy maga a tetkó halványodása mikor kezd el látszódni
2022. máj. 31. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!