Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért nem lehet könyökre...

Miért nem lehet könyökre tetoválni? Senkinek nem láttam még hogy a könyökén van

Figyelt kérdés
2022. dec. 2. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd!

[link]

2022. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

még én sem! Ja de:

[link]

2022. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Lehet csak fáj piszkosul, és nincs jó bőre ott az emberek nagy részének.
2022. dec. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ott is (mindkét karom tele van).

Nincs ott semmi extra dolog vele, annyi, hogy vastag a bőr, többször át kell menni, a csont miatt picit kellemetlen, de nem kibírhatatlan. Ennyi.

2023. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, de tényleg nem ideális a legtöbb ember könyökére varrni, de ez nagyon ember függő.


Ha pl gördeszkáztál, küzdősportolsz, fizikai melózol, gyerekként leverted a könyököd, akkor bizony lesz rajta heg, bőrkeményedés rajta.

Ez esetben nem lesz túl szép, ha esetleg sleevet szeretnél, akkor persze vedd bele, de ne oda képzelj el egy csomó apró részletet.


Ha viszont kevésbé száraz és igénybe vett ott a bőröd, akkor lehet rá valami szebbet is ha nem torzul redők miatt, de igen, fáj.

Legjobban nem a csont egyébként, hanem két oldalt a puha rész.

2023. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!